Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Who are u and what do u want? Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Who are u and what do u want? Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Who are u and what do u want? Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Who are u and what do u want? Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Who are u and what do u want? Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Who are u and what do u want? Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Who are u and what do u want? Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Who are u and what do u want? Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Who are u and what do u want? Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Who are u and what do u want?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Who are u and what do u want? EmptyKedd Júl. 07, 2020 3:47 pm




Golden Canyon University

Karakternév?
Csoport?
Nate Buzolic vagy bárki
Teljes név:
Bármi lehet
Becenév:
Bármi
Születési hely:
Bárhol
Kor:
25-40
Családi állapot:
Nőtlen vagy nős
Beállítottság:
Heteroszexuális
Foglalkozás:
Tanár, diák, bármi
Szak:
Bármi
Karakter státusza:
szabad

Történeted
Lágy csókot nyom nyakam ívére, amelyre kellemes sóhaj kíséretében lehunyom szemeimet. Igazából élvezem. Nem az a fajta, aki ne adná meg a módját, akinek egy szex idejére lennék csak fontos. Nem tudom, mit akar, miért hív és fizet meg sokadik alkalommal is. Nem tudom magunkat egy viszonyba sem beletuszkolni. Talán barátok vagyunk. Talán. Extrákkal, vagy tudom is én. Néha úgy néz rám, mintha többet érezne ennél, de a találkozásaink mindig egy dologról szólnak. Szex és pénz. Nekem pedig ez így azt hiszem, hogy megfelel. Borzasztóan határozatlannak érzem magam ebben a kérdésben (is), pedig a kisugárzásom egészen céltudatos és elszánt, pont mint régen.
- idézet az ET-ből.

Nem nagyon ismerlek, holott egészen közvetlen vagy, nem túlságosan bőbeszédű, vagyis eddig még nem sokat beszélgettünk kettőnk múltjáról és jelenéről, így mindössze körvonalazva tudom, hogy kicsoda vagy. Elég titokzatosnak tűnsz, pedig lehet csak megtetszettem neked és szeretnéd, ha szexnél több nem is lenne köztünk, netán nehezen tudsz érzéseket kifejezni és veszettül hiszed, hogy az érintések többet árulnak el a szavaknál, amiben igazad is van.
Egyik alkalom sem olyan köztünk, mintha pénzért csinálnám. Lehet már én magam sem csak azért mondok igent... Beleragasztottad magad a fejembe, rád gondolok, mielőtt elaludnék, de nekem kellenek a szavak, szükségem van arra, hogy ami köztünk van, legyen az bármi, azt ki is mondjuk hangosan, hogy ne legyen több kérdőjel a fejünkben.

Így hát kérdezem: Mit akarsz tőlem?
x Csak szexeljünk tovább, amíg meg nem unjuk a másikat, fogjam a pénzt és menjek el?
x Szeretsz, de feleséged van és ezért nem akarsz közelebb engedni magadhoz?
x Szimplán csak nem tudod, hogyan kezdj bele egy igazi kapcsolatba, mert az eddigi életed csakis  a dugásról szólt, s te magad sem vagy tisztában a pontos érzéseiddel?

Nem az a fajta lány vagyok, aki sokat kérdezősködne, vagy idegesítően a nyakadra mászna, de ha még párszor szeretnél tőlem éjszakákat, lehet rá fogok már kérdezni, hogy mi jár ilyenkor a fejedben és remélem, hogy nem titkolsz el előlem semmit sem. Nem mintha közöm lenne bármihez...

Mint az adatokból is látszik, nem szabnám meg, hogy milyen legyen a karakter. Én el tudok képzelni egy viszonylag fiatalabb, nős tanárt is, akinek megtetszett Aisha, ki tudja, lehet el is válik miatta a feleségétől, ez majd a játékokból kiderülne. De részemről egy egyetemista diáktárs is lehet, akivel valamilyen love storyt formázunk ki ebből a még elég bonyolult és egyelőre nem love helyzetből.
Végső célom az lenne, hogy hosszú kavarás után ez a férfi lesz az, aki adna egy löketet Aisha életének és kihúzná a mélypontból, úgyhogy inkább a mentális kapcsolatukra helyezném a hangsúlyt a későbbiekben és nem kifejezetten (csak) a testire. Nagyon várlak!



Aisha Byrne


Aisha Byrne



Age :
28
Egyetemi szak :
Állatorvosi
Hozzászólások száma :
8

Who are u and what do u want? Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Várólista :: Keresett karakterek-
^
ˇ