Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Aubrille Tecla Traggers Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Aubrille Tecla Traggers Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Aubrille Tecla Traggers Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Aubrille Tecla Traggers Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Aubrille Tecla Traggers Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Aubrille Tecla Traggers Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Aubrille Tecla Traggers Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Aubrille Tecla Traggers Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Aubrille Tecla Traggers Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Aubrille Tecla Traggers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Aubrille Tecla Traggers EmptyCsüt. Júl. 30, 2020 10:47 pm
Golden Canyon University

Aubrielle Traggers
Rome
Bryden Jenkins

Teljes név:
Aubrielle Tecla Traggers

Becenév:
Riell, Elle

Születési hely, idő:
New York, 1998. 08.31.

Családi állapot:
Együdálló

Beállítottság:
Hetero

Foglalkozás:
Egyetemista

Szak, évfolyam:
Nemzetközi gazdálkodás, harmadév

Önköltséges/ösztöndíjas:
Önköltséges

Hobbi:
Jégkorcsolya, futás, netflix



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Nem megyek lakatlan szigetre, de a szar humorom miatt biztosan az egyik tárgy egy lakat lenne, úgy már máris nem lenne lakatlan... mindegy a másik pedig... hm... talán... ruha, tudjak mibe átöltözni.

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

Nincs ilyen személy, eléggé megtanultam már, hogy senkibe nem bízzak meg sose, mert a végén mégis csak azt vesszük észre, hogy hátba szúrtak vagy felhasználtak minket mások céljai érdekében.

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

A kiemelkedő munkavégzésre szavazok, sokkal előbb kitűnik valaki a tömegből ezáltal, minthogy mindenkivel összebarátkozik, így egyre kevesebb ideje fog jutni valakinek ahhoz, hogy építhesse a karrierjét.

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Hát most lenne egy dolog, de nem igazán szeretném vele sem megosztani.

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Nem vagyok annyira kíváncsi ember, így leginkább semmit sem, idővel úgyis minden kiderül majd.


Történeted
Az élet egyetlen rövid másodperc alatt megtud változni, de nem csak kicsit, hanem olyan nagyon, hogy emberi ésszel fel nem lehet fogni.
Az egész csak egy kalandnak indult, egy kis szórakozásnak, egy kis felejtésnek, hiszen ez a legjobb módja annak, hogy elfelejtsünk egy férget, aki meg sem érdemelt minket. Megcsalt, de ez még a kisebbik gond lett volna, csak az a baj, hogy a saját nővéremmel csalt és jött össze végül, amit még mindig nem tudok hova tenni. Az biztos, hogy nem fogok hazamenni egyik ünnepen sem és még csak látni sem akarom őket. A nővérem fejét minden bizonnyal kopaszra tépném, annak a csicskának meg letépném a farkát és megetetném vele, mennyire jó érzés lenne, ha ezek meg is történnének és nem csak a fejemben visszhangzó jelenetek volnának.
Miután ez az egész szar kiderült, csak letöltöttem azt a nyomorék tindert, mert miért ne? Gondoltam egy kis szórakozás, egy kis boldogság megjár nekem is, úgyis ezernyi jobb pasi van a világon, mint az a gyökér, így válogatni is kezdtem és meglepetésemre tényleg nagyon sok dögös pasi volt a környéken, aztán... elkezdtem az egyikkel beszélgetni, hamar letisztáztuk, hogy mit akarunk egymástól és mit nem. A kapcsolat meg a komoly ismerkedés elég céltalannak tűnik egy ilyen komolytalan platformon. Meg is volt az időpont, megvolt a hely és a szex is, valami isteni volt... tudta, hogy mikor mit kell tennie és elég hosszan is csináltuk.
Hazaérve töröltem azt a szart, de láttam őt már, volt is talán egyszer egy közös óránk, de ha mégsem, akkor is valahonnan nagyon ismerős az arca. Már-már elgondolkodtam volna, hogy lehetne köztünk több ilyen kis alkalom, de miért is lenne? Csak egy jó pasi, semmi több.
Teltek a napok és egyre csak késett valami, aminek nem igazán örültem, sőt. Kifejezetten baszta a csőrömet, hogy késik a menstruációm.  Próbáltam magam nyugtatni, hogy csak a stressz és tényleg elég sok is ért belőle, főleg hogy vizsgaidőszakom volt, ahol amúgy remekeltem, de az a hülye gondolat ott motoszkált a fejemben, hogy mi van ha terhes vagyok?
Elhessegettem és próbáltam tovább élni az életemet nyugalomban és boldogságban, inkább emlékeztem szép dolgokra és emlékekre, mint például az első biciklim vagy a baba, amit a bátyám eldugott előlem. Múlt hónapban találtuk meg, olyan volt számomra, mint egy időutazás, eszembe juttatta a sok bújócskát és kacagást. Emlékeztem a hatalmas karácsonyi ebédekre is, amiket azzal a retkes kurvával töltöttem békességben és szeretetben...
Majd elmentem venni egy tesztet. Tudnom kellett és reménykednem, hogy csak én voltam ostoba és bolond, hogy azt hiszem terhes vagyok, de... bassza meg, két csíkot láttam és nem, nem csak hallucináltam az idegességtől. Egy üzenet, írnom kell neki... hiszen ezt ő is érinti... Kyle Everton, úgy érzem kurvára elkúrtuk egymás életét.





Aubrielle Traggers


Aubrielle Traggers



Hozzászólások száma :
2

Aubrille Tecla Traggers Empty

Aubrille Tecla Traggers EmptySzomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Tecla!

Tök menő a középső neved így ne haragudj de azáltal kerültél megszólításra és lementésre. Meglepődtünk, hogy elkészültél a lapoddal de örülünk annak, hogy visszatértél és úgy érezted megakarod nehezíteni Kyle életét azzal, hogy beledobod magad a randizók világába.
Mindig elég egyetlen porszem valakinek, a ti esetetekben valakiknek, hogy elbasszák egymás életét és ezáltal újat hozzanak létre.

Nem lehet egyszerű felfogni annak a két csíknak a jelentését, az meg főleg nem egyszerű, hogy miként fogod neki elmondani majd milyen nehézségek várnak rád. Kíváncsi lennék mennyire örülnek majd a szülők is ennek a zabigyerek érkezésének, ha egyáltalán az lesz. Most összeházasodtok? Vagy egyáltalán meg akarod, akarjátok tartani?

Mivel ezek még váratnak magukra így útnak is engedlek, foglald le arcodat és irány a játéktér. :3
Riri
xoxo
River Averill-Harris


River Averill-Harris



Age :
24
Hozzászólások száma :
86

Aubrille Tecla Traggers Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: Rome-
^
ˇ