Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Hamiltonék Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Hamiltonék Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Hamiltonék Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Hamiltonék Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Hamiltonék Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Hamiltonék Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Hamiltonék Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Hamiltonék Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Hamiltonék Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Hamiltonék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Hamiltonék EmptyVas. Jún. 28, 2020 10:26 pm




Golden Canyon University

Iris Hamilton
Civil
Natalie Dormer
Teljes név:
Iris Hamilton
Becenév:
n/a
Születési hely:
Sydney, AU
Kor:
26-28 év
Családi állapot:
egyedülálló
Beállítottság:
n/a
Foglalkozás:
ügyvédbojtár
Szak:
-
Karakter státusza:
foglalt/szabad/átvehető
SHnOIHL.gif

Történeted
Te vagy az elsőszülött, a szüleink esküvőjére egy évvel születtél és veled még megpróbálkoztak foglalkozni mind a ketten. Még apa is.
Az én életemben nem zavartál sok vizet egészen amíg serdülni nem kezdtem és már én is „nagylányként” tekintettem magamra; elkezdtem úgy öltözni, megcsináltatni a körmömet, kozmetikushoz járni és természetesen pasizni meg a barátnőimmel járni vásárolgatni, mindent, amiről úgy gondoltam, hogy nőként csinálnom kellene. Amikor nem kötött le az egyetem és egy rövid időre otthon voltál, vagy valami családi programon, előszeretettel jegyezted meg, hogy látod az ész elfogyott a harmadik körre és hogy egy üresfejű picsa lesz belőlem, akivel csak azért áll majd bárki szóba, hogy közben a melleimet nézze. Még az sem volt elég, amikor felvettek egyetemre, egyszer nem bírtál pozitívumot mondani, csak annyit jegyeztél meg, hogy ott legalább találok majd valakit, akinek a trófeafelesége lehetek.
Soha nem értettem ezeket a támadásaidat és eleinte fájtak, alaposan megcsorbítottad az önbizalmamat, amit természetesen még több pasizással és a korombeli lányok lehúzásával építettem vissza; mára már nem érint olyan mélyen, mert tudom, hogy valahányszor találkozunk meg kell, hogy jegyezz valamit, de a mai napig nem értelek. Mire jó ez neked?
Általában azzal vágok vissza, hogy legalább nem egy frigid picsa vagyok, mint te; soha nem hoztál haza bemutatni senkit, nem szöktettél fel sem fiút, sem lányt és soha nem is beszélgettünk ezekről a témákról, így ennél könnyebb fogást nem találok rajtad.
Nem tudom, miért mérgesítetted el ennyire a kapcsolatunkat és miért próbálsz mindig bántani, ha találkozunk; azt hiszem a mi kapcsolatunkat már nem lehet megmenteni és bármennyire is szomorúsággal tölt el, már elfogadtam. Most mégis összesodor minket a sors, hiszen Florian titkára előbb vagy utóbb fény derül, és akkor már családi ügy lesz belőle.

Iris egy igazi törtető, karrierista nő, aki apja nyomán már kiskora óta az ügyvédi pálya felé hajtott és el is érte; az egyetemet kiemelkedő eredményekkel vitte végig és (természetesen ehhez azért szükség volt apuci nevére) jelenleg ügyvédbojtárként dolgozik egy sokak számára megfizethetetlen jogi cégnél. Legnagyobb örömét a kivételes teljesítményben leli, valószínűnek tartom, hogy ezért nem ment bele kapcsolatokba, de a megalkotójára bízom, miért kerülte ennyire a témát, vagy miért titkolta az életének ezt a részét a családja előtt.
A családját illetően ő áll legközelebb a három testvér közül apjukhoz (szüleikről bővebb beszámoló majd pmben), Floriannal a kapcsolatát a megalkotókra bízom azon kívül, hogy Florian és Primrose jóban vannak és a két lány veszekedéseiben a srác Prim pártját fogja.
Terveim szerint a Florianos bili (mert a bátyus-öcsi, középső megölt valakit) borulni fog, legalábbis a családi berkeken belül, így több közös játékra van már ötletem. Ezen kívül opcionális szerelmi szálat is tudok ajánlani majd, amiről bővebben pm-ben beszámolok, ha érdekli a megalkotót.
Nagyon-nagyon várom és nyílt vagyok bármiféle más opcióra a karakter személyiségét és karrierét illetően is, egyedül a pbhez ragaszkodok, mert szerintem irtóra hasonlítanak úúúú








Golden Canyon University

Florian Hamilton
civil/általad választott ház
Alex Pettyfer
Teljes név:
Florian Hamilton
Becenév:
Flor, a barátaidnak Hamilton
Születési hely:
Sydney, AU
Kor:
23-25 év
Családi állapot:
ki tudja nálad
Beállítottság:
hetero
Foglalkozás:
egyetemista/megalkotóra bízva
Szak:
rád bízom, megbeszéljük
Karakter státusza:
foglalt/szabad/átvehető
FJMsOrv.png

Történeted
Középső gyerekként és egyetlen fiúként semmiképpen nem lett volna egyszerű dolgod, a mi anyagi hátterünkkel mégsem volt annyira borzasztó a gyerekkorod. Téged Irissel ellentétben már nagyon sokszor passzoltak le bébiszitterhez meg edzésekre, de legalább amilyen sportot csak akartál, kipróbálhattál; bármikor áthívhattad a barátaidat és senki nem szólt rátok, ha egész nap csak kontrollerekkel a kezetekben görnyedtetek a tévé előtt, vagy éjjel részegen ugráltatok a medencébe a hátsó kertben.
Apával nem volt sok kontaktod, amíg nem töltötted be a tizenhatot; onnantól kezdve, hogy hajlandó volt leülni veled egy pohár piával és elszívni egy szivart, vagy csak rágyújtani, néha leült beszélni veled, nagy tippeket osztott az életről meg a nőkről. Anya nehezebben találta veled a hangot, téged nem vihetett el közös pedikűrre vagy vásárolgatásra, Irissel pedig nem tudom, játszottatok-e, mielőtt én megszülettem, de az emlékeimben maximum azon veszekedtetek, hogy hintőporral töltötted meg a hajszárítóját vagy csigát raktál az ágyába.
Játszani mi sem játszottunk, mégis jóval közelebb állok hozzád, mint a nővérünkhöz; mindig ott voltál mögöttem, tudtam, hogy bármi van egy szavamba kerül, és a bátyus majd intézkedik. Néha még lelkiztünk is az antilelkizős családunk elvei ellenére, te itattál le először, te adtál cigit, hogy kipróbáljam és az egyik legjobb barátoddal vesztettem el a szüzességemet is. Sosem kezeltél idegesítő kishúgként és ha jelen voltál, amikor Iris belémkötött, te is beszálltál és összevesztél vele miattam; röviden tömören mindig te voltál az állandó az életemben, akire mindig számíthattam.
Mostanában viszont furcsa vagy; látom rajtad, hogy bánt valami, ingerlékeny vagy és mintha falat húztál volna magad köré, amin nekem sem hagytál kiskaput, hogy mögé láthassak. Sok időt töltesz apával és nekem csak futólag köszönsz, pedig szükségem lenne rád és ahogyan a szemembe nézel azt látom, hogy neked is rám.
Mit nem mondasz el?
Florian egy azok közül a pasik közül, akit gazdag pöcsnek titulálnál, amikor megismered; soha nem mondtak neki nemet, mindig mindent megkapott és semmiért nem került bajba, ez pedig meglátszik rajta és a „világot is megveszem, ha akarom” hozzáállásán. Nem a kedvesség megtestesítője és ha valaki nem szimpatikus neki, kimutatja, de neki is megvan a baráti köre és nem egy végtelenül gonosz emberről beszélünk, csak egy kicsit beképzelt, filmbe illő gazdag rosszfiúról, akire a szemedet forgatnád, de azért beadnád neki a derekad.
Elképzelésem szerint még mesterképzést végez, hogy mellette dolgozik-e, vagy inkább már csak dolgozik és az egyetemet maga mögött hagyta, azt abszolút a megalkotójára bízom, mint ahogyan a kapcsolati státuszát és az ehhez vonatkozó részleteket is.
Fő plotja, hogy véletlen követett véletlent és valakit megölt, ismétlem, teljes mértékben véletlenül, apja pedig toptoptop ügyvédként intézi az ügyet. Florian garantáltan megússza az egészet, papíron teljesen ártatlanként kerül ki az egészből, a lelkiismerete viszont rendre kísérti, amiért nem bűnhődött azért, amit tett. Rengeteg opciót el tudok képzelni, erről még bőven plotolhatunk pmben, a saját ötleteim mellett nyitott vagyok rengeteg dologra, aminek az irányába el lehet vinni a történetét.
Nagyon-nagyon várom, rengeteg lehetőség van a karakterben, amit ki lehetne hozni belőle.  szív


Primrose Hamilton


Primrose Hamilton



Age :
23
Hozzászólások száma :
42

Hamiltonék Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Várólista :: Keresett karakterek-
^
ˇ