Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Tanulótárs keresés Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Tanulótárs keresés Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Tanulótárs keresés Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Tanulótárs keresés Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Tanulótárs keresés Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Tanulótárs keresés Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Tanulótárs keresés Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Tanulótárs keresés Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Tanulótárs keresés Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Tanulótárs keresés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Tanulótárs keresés EmptyCsüt. Május 07, 2020 11:05 am
Tanulótárs keresés

Ha rendelkezel már elfogadott karakterlappal akkor a következő lépés a játékostárs keresés, amit itt tehetsz meg.
Írj bejegyzést arról hány játékra van kapacitásod vagy mire van szükséged, esetleg válogass az előtted hozzászólok közül és csapjatok a lecsóba. Az élet úgy szép, ha zajlik így a mi célunk is az, hogy minél hamarabb játéktérre kerüljetek és szórakozzatok.

A staff
xoxo
Admin


Admin



Age :
33
Hozzászólások száma :
103

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyHétf. Jún. 29, 2020 3:45 pm
Sziasztok! Cool

Felavatnám ezt a kis zugot az oldalon belül, és szeretnék találni egy-két játékostársat, így tehát, akinek van kedve velem egyet játszani, az kérem, ne habozzon!
Pár ötlettel érkeztem, igaz, mind csupa-csupa alap, de mást is összedobhatunk, természetesen:
- szomszédok vagyunk
- közös hobbink lehet a túrázás; parkokban/kávézókban folyton rejtvényeket fejtegetek; könyvtárakba is szoktam járni; különféle rendezvényeken is találkozhattunk már
- közös pont lehet a kutyám is
- igazából vevő vagyok bármilyen plotra, játékra, ha úgy gondolod, valami helyed van számomra. Very Happy

Catalina Diaz


Catalina Diaz



Age :
36
Hozzászólások száma :
4

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyKedd Jún. 30, 2020 12:11 pm
Sziasztok!

Az egy lebeszélt játékom mellé örülnék még egy szálnak.

Nyitott vagyok majdhogynem mindenféle kapcsolatra. Fogorvosként azt hiszem elég széleskörű  a potenciális kapcsolati spektrum.
Ha valaki szívesen vállalna velem játékot, és a közepes reagolási időm is megfelelő, akkor nyugodtan engedjen el felém egy üzenetet. lufiiii
Vendég


avatar


Vendég


Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyKedd Jún. 30, 2020 12:12 pm
Halihó Very Happy
A pánikbeteg leányzó is beállna a sorba... Tehát egy-két játékostársat keresnék én is magamnak... Ötletelni együtt ötletelünk majd, csak dobj meg egy üzivel *-* Very Happy
Astrid E. Moon


Astrid E. Moon



Age :
23
Egyetemi szak :
---
Hozzászólások száma :
19

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptySzer. Júl. 01, 2020 8:08 am
Sziasztok!

Játszótársat és kapcsolatokat is keresnék, vevő vagyok szinte bármilyen plotra, de ha nincs ötlet, közösen is agyalhatunk rajta! blush

Ezen kívül akad egy plotom is, hátha be tudjátok illeszteni a saját kis sztoritokba, ehhez keresnék néhány diákot:

A plot:
Van egy kisebb társaság, akik szintén hódolnak a longboardnak (extrémebb verzió), és szabadidejükben együtt lógnak a tanárnővel és ezt a sportot űzik. (ha nem csinálja a karid, de szereti a sportot és pl. videózni vagy fotózni jön, az is tök menő). 3 hónappal ezelőtt épp egy ilyen túráról indult visszafelé a csapat, de autóbalesetet szenvedett.  Az egyik tanár - Hunter, aki szintén imádott a fiatalokkal lógni - és egy diáktárs (karitok jó barátja is lehetett) a helyszínen meghalt, közületek néhányan könnyebb-illetve közepesebb sérülést szerezhettek. Margo súlyosan megsérült, de hála nektek él, és most tér vissza tanítani. Szóóóval, ha van kedve valakinek csatlakozni ehhez a közös traumás csoporthoz,  a múltból és ennek hatásaiból játékokat kanyarintani, illetve ujjáéleszteni majd ezt a kis bagázst, várom szeretettel Smile Remélem sikerül összehozni meglévő karikkal Razz
Dr. Margo Weiss


Dr. Margo Weiss



Age :
39
Hozzászólások száma :
14

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyCsüt. Júl. 02, 2020 4:49 am
Bedobnám a hercegnőt a mély vízbe. Amit tudni érdemes:

  • 22 éves és házas, ez lehet megbotránkoztat vagy meglep
  • Versenyzongorista, tehát ha érdekel az ilyesmi még ismerős is lehet
  • Annyit van napfényen mint egy vámpír és emellett titokban matekzseni
  • Az első éve Sydneyben, de korábban élt itt, Londonban élt BA évei alatt
  • Pánikbeteg


Ha felkeltettem az érdeklődésed, egy PM-be kerülök csak.
Vendég


avatar


Vendég


Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyCsüt. Júl. 02, 2020 10:35 pm
Halihó! úúúú

Egy életvidám, örökké csacsogó, aktív lányka is beáll a sorba, hogy játszópajtit keressen magának. Lehet az sport, egy jó beszélgetés, összezörrenés, tanulás, bármiben benne van, csak a palacsintádra vigyázz, még a végén valaki ellopja. ördög
Eden Montgomery


Eden Montgomery



Age :
22
Egyetemi szak :
Pszichológia
Hozzászólások száma :
5

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptySzomb. Júl. 04, 2020 1:27 pm
Halihó úúúú
Na hát nem tudom az előttem szólók közül ki mennyire kelt el, de én is belevetném magam a játékba úúúú
Megtalálható vagyok a könyvtárban, a koliban, az egyetem területén elszórtan szinte bárhol. Néha, ha akad időm karate edzésekre is eljárok úúúú ja és említettem már a könyvtárat? lufi
Karlie Thompson


Karlie Thompson



Age :
24
Egyetemi szak :
Vegyészmérnök Bsc
Hozzászólások száma :
20

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptySzomb. Júl. 04, 2020 11:59 pm
1-2 játékra, plotra vevő lennék nagyon <3
Tudnivalók a kisasszonyról, ha bármi közös pontot látsz, sikíts üzenetben:

  • Rendszeresen urbexel, aka elhagyatott helyeken játszik felfedezősdit és fotózgat
  • Alternatív rock és underground hiphop koncertek, illetve slam-poetry estek gyakori látogatója
  • Sokat bulizik, mindig van nála cigi, sokszor vicces verzióban
  • Ha nem vagy szimpi neki, akkor morcos és beszólogat, szóval ilyen sokszor van, de a csodabogarakkal általában jól kijön
  • Főleg fiú haverjai vannak, úgyhogy csak hajrá srácok


Elkeltem holo
Alexis Findlay


Alexis Findlay



Age :
23
Egyetemi szak :
○ photography ba ○
Hozzászólások száma :
10

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyHétf. Júl. 06, 2020 4:26 pm
Innen is bedobom magam, aztán meglátjuk, mi sül ki ebből. ördög Lássuk, mit kell tudni és hol lelhető fel az úriember:


  • Ha viszonylag olcsó bárt keresel, és nem zavar a mocsok a színfalak mögött, nagy szeretettel vár a Chariot; tulajdonosként gyakran megfordul arrafelé, úgyhogy lehetünk ivócimbik.
  • Nagyon nem áll távol tőle a bűnözés, szóval ha hasonlóban utazol, akár egy bandából is jöhetnek, vagy ellenségesből is.
  • Ugyanebből kifolyólag ha drog kell, szintén jó helyen jársz.
  • Jöhetnek rokoni szálak is felőlem, vagy teljesen random ötletek, bár a mély kapcsolatok nem az ő asztala, általában elég szarkasztikus és magának való.
  • Egyedül gyerekeket és állatokat nem bánt semmilyen körülmények közt, szóval ha a szem elől vesztett kutyád vagy unokaöcséd keresed, egészen más színben tűnik fel xD


Elkelt clown
Stephen Ezra Carter


Stephen Ezra Carter



Age :
31
Hozzászólások száma :
7

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyHétf. Júl. 06, 2020 7:17 pm
Ér megdobálni, ha bárkit érdekel játék! ^^

elkeltem, köszönöm <3
Warren McCarthy


Warren McCarthy



Age :
24
Egyetemi szak :
PPK- Edző
Hozzászólások száma :
13

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptySzer. Júl. 08, 2020 2:58 pm
Sziasztok! hiiiiiiiii

Valószínűleg én is fogok szemezgetni a hirdetések közt, de addig is bedobnám magam a közösbe egy vagy két játékra. Smile
Ha sokat jársz le a partra bulizni vagy netán szörfözni is szoktál, akkor simán összefuthatunk, de természetesen az egyetemi órákon is megtalálhatsz, csak ott általában "kapja be mindenki" ábrázatú vagyok. Ha ennek ellenére hajlandó vagy megszólítani, onnantól már nem kell aggódnod, szimplán azért vágok ilyen arcot, mert így tényleg csak az szól hozzám, aki valami érdemlegeset akar közölni.
Amúgy a parton és a szörfdeszka boltban is tündi-bündi vagyok. A parton azért, mert valószínűleg már ittam, a boltban meg azért, mert az a munkahelyem. Very Happy

Szóval írj bátran, ha el tudod képzelni, hogy valamit valaha kezdtünk egymással. borbarátok
Avery Martinez


Avery Martinez



Age :
26
Egyetemi szak :
olasz nyelv, irodalom és kultúra
Hozzászólások száma :
6

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyPént. Júl. 10, 2020 5:00 pm
Eladnám Miss Belsőbékét néhány játékra úúúú  Vannak ötleteim, de együtt is kiagyalhatunk valamit.

Vigyázat, a lelkedbe lát Rolling Eyes
Harley S. Bonneville


Harley S. Bonneville



Age :
23
Egyetemi szak :
Pszichológia
Hozzászólások száma :
20

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptySzomb. Júl. 11, 2020 3:20 pm
Helló-helló!

Friss húsként játékostársakat keresünk. Egy izgalmas játékunk már biztosan lesz, de mellé még azt hiszem betudunk vállalni egyet, kettőt. Ne ijesszen meg a személyiségzavar, inkább tekints rá jó lehetőségként, mert egyszerre többünkkel is találkozhatsz. Mondanom sem kell a spontán játéktól elkezdve a bolondos alteregóba botláson keresztül a bulizós estékig mindenre vevők vagyunk.
No persze, fogunk mi pm-ben is zaklatni másokat, de mindenképp megakartam adni az esélyt, hogy ide is bedobjuk magunk. Szóval, ha kedvet kaptál egyikünkhöz, tudjuk mi az ára. Wink
Dominic Taylor


Dominic Taylor



Age :
26
Egyetemi szak :
Rajz/Animátor
Hozzászólások száma :
10

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptySzer. Júl. 15, 2020 8:36 pm
Szép estét!
A sokmindentől viszolygó hölgyeményt is beledobnám a mély vízbe, szóval ha valaki érzi a késztetést, hogy összefusson vele, akkor PM-ben megtalál úúúú love
Park Ha Rin


Park Ha Rin



Age :
34
Egyetemi szak :
Jogi kar
Hozzászólások száma :
6

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyCsüt. Júl. 16, 2020 9:10 pm
Sziasztok! hiiiiiiiii

Elfogadása örömére bedobom ide a nőszemélyt, hátha megtetszik valakinek, és felkelti az érdeklődését love

- Sienna professzor az egyetemen, divat-, és textiltervezést, valamint designelméletet tanít
- pánikra semmi ok; nagyon laza és rugalmas emberről beszélünk, szerintem egynémely diákpartin is megfordult már, és nem feltétlen felügyelt, hanem jól érezte magát
- megbízható, a rá bízott titkokat élete végéig őrzi, őszinte, nyitott, elfogadó, nem ítélkezik
- NAGYON SZERETI a diákjait, de komolyan, imádja őket, anyatigris módjára kiáll mellettük és megvédi őket, ha kell, ha az élet úgy hozza, minden tudását - legyen az szakmai, vagy élettapasztalat - szeretné nekik átadni; ha jársz az óráira, lehet, hogy elmesélte a kacifántos életútját, még, ha csupán nagy vonalakban is
- ízig-vérig olasz, ez a temperamentumán is látszik, imád beszélni (általában hangosan és mutogatva teszi), ugyanakkor élete második felét Amerikában töltötte, méghozzá New Yorkban, szóval aligha tudsz neki újdonságot mutatni, legyen szó kb... bármiről
- nem szeretnék céltalan, ismerkedős, kávézgatós, felszínesen csacsogó játékot, kivéve (!), ha ez valami nagyobb dologhoz vezet majd, mert akkor kezdhetünk így, ha ezt izgalom és/vagy dráma fogja követni, mert azt szeretem

Konkrét ötletem egyelőre nincs, meg nem is tervezgetnék előre egymagam, viszont, ha megdobsz egy pm-mel, akkor brainstormingolunk, és biztosan kitalálunk közösen valami frappánsat.

xoxo;
Sie
Sienna Calabrese


Sienna Calabrese



Age :
37
Egyetemi szak :
design
Hozzászólások száma :
4

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptySzer. Júl. 29, 2020 5:57 pm
Egy kicsit spanyol, kicsit thai, de annál inkább lökött és bélpoklos Majmóca keresi új társait a már meglévőkhöz. Mit kell tudni róla?

  • Pattog mint a labda, csak a hasa hatja, előbb hallgat a szívére, mintsem, hogy gondolkozzon is rajta.
  • Hiperaktívságát a focival köti le, de nem ám az amerikai félével. Kerek labda után jobban hajtja a vére.
  • Talán lökött és beszédes, szíve teljes, tiszta és édes.
  • Titkaid vérengző őrzője. Fejét veszi annak, ki rosszat mer mondani rólad, ki számára szívélyes.
  • Az akcentusa kissé erős, nyelve mindig csípős és pörgős és többségében mondanivalójának sincs se füle se farka, de édes beszédét te is könnyen megszereted majd, ha akarja.
  • Mindenkit szeret, s elfogad olyannak amilyen, a haragot sem sokáig tartja,
  • Kedvenc ételei közé tartozik a gazpacho, a szardénia és a salsa.
  • Bár a neve egyet jelent a nappal, ha te Taiwanra asszociálsz tőle, azzal sem lesz baja.
  • Már nem csak az egyetem, de a fél város is névről ismeri, így kedved se szegje barátkozni vele, csak rajta, adjunk neki!
  • Ha furcsa neked a neve, talán a Krisre is hallgat, egyéb óhaj-sóhaj esetén a szobaszámát is megadja.
  • Van, hogy kicsit elkalandozik, de máskor árgus szemmel figyel, könnyen észreveszi, ha a szívedet valamilyen gond marja.
  • Bár vesztegetni nem szép dolog, egy jó étellel sokra mehetsz nála, ha megtetszett a karakter, csak egy pm az ára.
Tawan Cerro


Tawan Cerro



Age :
25
Egyetemi szak :
Ápoló
Hozzászólások száma :
10

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyPént. Júl. 31, 2020 4:27 pm
Én is bedobom magam a mélyvízbe... aki segítségre szorul, vagy csak jobban meg szeretné ismerni magát, esetleg csak játékhiánya van, az nyugodtan dobáljon meg Pm-mel és megbeszéljük Very Happy
Mitchell Murphy


Mitchell Murphy



Age :
35
Egyetemi szak :
Pszichológia
Hozzászólások száma :
6

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptySzomb. Aug. 01, 2020 2:16 pm
Begyűjtenék néhány játékot, egy pm-ért cserébe már a tiéd is vagyok Very Happy


  • fotózhatlak/rajzolhatlak téged
  • fotózhatsz engem
  • találkozhatunk miközben dolgozom
  • stresszelhetünk a  vizsgákon
  • szörfözhetünk együtt
  • meglátogathatunk egy jó bulit
  • vagy kitalálhatunk valami egészen mást is :3
May Davidson


May Davidson



Age :
25
Egyetemi szak :
fotográfia
Hozzászólások száma :
10

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyVas. Aug. 02, 2020 8:25 pm
Halihó! Én is szeretnék játszópajtikat találni

→ Diákokat, akikkel lehet közös órám, különórám, vagy bármi.
→ Az iskolában dolgozókat, akikkel szintén csinálhatunk akármit.
→ Civileket, akikkel lóghatok, amikor épp nem az iskolában tengődök.

Tudom, nem valami bő leírások, de majd együtt kitaláljuk, hogy mi legyen. Ha van hozzám kedved, vágj hozzám egy pm-et. :3
Ariel Beaden


Ariel Beaden



Age :
28
Egyetemi szak :
↝ literature? ↜
Hozzászólások száma :
4

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyVas. Aug. 02, 2020 11:44 pm
Sziasztok!

Első játékostársam keresem. Ha valakinek felkelteném az érdeklődését, az keressen meg és közösen majd ötletelünk. lufi
Camelia Elwood


Camelia Elwood



Age :
33
Hozzászólások száma :
7

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyHétf. Aug. 03, 2020 1:47 pm
Sziasztok lufi Nem szeretem sokat szaporítani a szót, csak szeretném bedobni a lánykámat a mély vízbe. Szóval, ha úgy gondolod, hogy megfelelő vagyok a számodra, akkor egy pm az ára, és közösen kitalálhatunk valamit. úúúú
Aurora Norton


Aurora Norton



Hozzászólások száma :
6

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyPént. Aug. 07, 2020 12:01 am
Halihó!

Első játékom már beígértem az egyik seniornak, de ezen kívül 1-2 játékra kapható vagyok.
Rövid jellemzés:


Pszichológia hallgató vagyok, ilyen és ehhez hasonló témájú könyveket is gyakran olvasok, így néha már ösztönösen elemezni kezdem az embereket és a viselkedésüket.

Zenélek, de mivel az egyetemi éveim előtti nyáron költöztem ide Sydneybe a UK-ból, így banda nélküli magányos farkas volnék erős essexi akcentussal.

Rugalmas vagyok, bulizásra kapható, de mára már mértékkel tolom.

Bagós vagyok. És nem a  kocadohányos fajta. Minden más cuccot letettem, de a cigire visszaszoktam. Szerencsére azért nem szívok el egy nap két dobozzal.

Nem igazán szeretek a magánéletemről, családi hátteremről dumálni senkivel se. Régebben még szégyelltem, hogy az apám a 40-től is messzebb áll, mint én a 20-tól. Mára már elfogadtam.


Bárkivel szívesen játszom, nemre, korra, szexuális beállítottságra való tekintet nélkül. Csak egy pm az ára. Smile
Bruno Killoran


Bruno Killoran



Age :
22
Egyetemi szak :
pszichológia
Hozzászólások száma :
14

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyPént. Aug. 07, 2020 1:37 pm
Szeretnék játszani ^^

Jacksont ismerhetitek már, sőt talán a menyasszonyát is, de én most kezdtem itt az egyetemet.
- modellkedek, meg influenszer is vagyok, szóval ha mást nem is, abban az öt másodpercben tuti láttál, míg vártad, hogy átugorhasd a hirdetést youtube-on.
- nagy koncenrtrejárós vagyok, úgyhogy simán összefuthatunk
- bulizok is
- senkiről nem tudok semmit, jó lenne, ha valaki beavatna az itteni dolgokban
- nem beszélek ausztrálul, és kiver a víz a kenguruktól is
- szeretnék egyszer látni akkora hullámot, amekkora a szörfös filmekben van
- jótékonykodok, szívesen segítek egy nemes ügyben
- a menhelyen is gyakran lehet látni, imádom a kutyákat.
- nem dohányzok, nem drogozok, de nem foglak elítélni, és prédikálni, ha te igen
- alapjáraton válogatós vagyok pasik terén, de van az élethelyzet, mikor csak vigaszra vágyom...
Quinn Millborrow


Quinn Millborrow



Egyetemi szak :
Romanisztika
Hozzászólások száma :
7

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés EmptyKedd Aug. 25, 2020 1:05 pm
Sziasztok

No hát bedobnám lánykámat és játszanék párat. Szinte bármiben bennem vagyok, csak egy pm az ára.
Amit tudni kell Elenáról:
* visszahúzódó, félénk, szőrnyű múlttal rendelkező lány
* szeret olvasni, egyedül lenni, sétálni és elmélkedni
* könnyen zavarba jön, elszalad mind a fiúk mind a lányok elől ha úgy érzi zavarban van
* valószínű, hogy az egyetemen van az apja és a testvérei is
* titokzatos lány
* nem jár bulikba és soha nem ivott alkoholt

Ha felkeltettem az érdeklődésed akkor gyere játszunk egyet Smile
Elena J. Beckett


Elena J. Beckett



Age :
23
Egyetemi szak :
Fotográfia
Hozzászólások száma :
9

Tanulótárs keresés Empty

Tanulótárs keresés Empty
Ajánlott tartalom






Tanulótárs keresés Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Évfolyamtárs keresés
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Egyetemi hírlevél-
^
ˇ