Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Évfolyamtárs keresés Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Évfolyamtárs keresés Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Évfolyamtárs keresés Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Évfolyamtárs keresés Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Évfolyamtárs keresés Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Évfolyamtárs keresés Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Évfolyamtárs keresés Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Évfolyamtárs keresés Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Évfolyamtárs keresés Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Évfolyamtárs keresés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Évfolyamtárs keresés EmptyCsüt. Május 07, 2020 11:11 am
Évfolyamtárs keresés

Úgy érzed nem teljes az életed barátok, ellenségek akár rég elveszett családtagok nélkül? Akkor jó helyen jársz kedves tagunk!
Itt lehetőséged van különböző kapcsolatok keresésére és nincs is sok dolgod azon kívül, hogy leírod mire és kire van pontosan szükséged vagy válogatsz a többiek keresései közül.

Ne félj ismerkedni, mert egyedül létezni ebben a csúf világban szörnyű érzés. Velünk is nyugodtan plotolhatsz, ha szeretnél. <3
A staff
xoxo
Admin


Admin



Age :
33
Hozzászólások száma :
103

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyHétf. Jún. 29, 2020 5:33 pm
Sziasztok!

Felavatnám ezt a topikot a félkész karakterkoncepciómmal, hátha van valaki, aki kapcsolódási pontot talál az ötleteimhez Very Happy Egy-két szálat szeretnék kiépíteni Henry köré, nyitott vagyok igazából bármire.

Henry vérbeli brit, az esős és chill Londonból tavaly került a pokolba (ez lenne Sidney), és nem csak az időjárási körülményeket, hanem a szocializációt is nehezen viseli, ráadásul closeted gay, aki úgy kerül másokat, mintha rajta kívül mindenki leprás lenne - és ezt még a szemedbe is mondja, ha kell. Tehát igazán elbűvölő, könnyed jellem, barátkozásra nem is nagyon látok esélyt, hacsak:
- szükségem lenne egy Bern-i szobatársra, lehetsz bármilyen, nem fogunk jól kijönni (eleinte?)
- lehetnek esetleg rokonai Sidney-ben, ez megindokolná, miért hagyta ott Londont
- másodéves jogász, ne számíts tőle jegyzetekre vagy istápolásra, de megkérdezni azért meg lehet, szívesen megmutatja, hol a könyvtár
- ki kéne rángatni lassan a szekrényből, bár abban nem lesz sok köszönet
- de komolyan, elvinné valaki szörfözni? Ha valaki felrakja ezt a srácot egy szörfdeszkára, megnyerte az Év Karaktere címet! (Én magam varrok neki szalagot!)


Vagy bármi egyéb Very Happy Írjatok bátran, amíg ezt itt látjátok, addig lehet zargatni, nem harapok.
(Henry talán. De ő sem nagyot.)
Henry A. Jones


Henry A. Jones



Age :
27
Egyetemi szak :
jogász
Hozzászólások száma :
111

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyHétf. Jún. 29, 2020 6:00 pm
Évfolyamtárs keresés Hales módra

Sziasztok! ővolt

Egyelőre nem bocsátkoznék karakter hirdetéseket feladni, tehát úgy döntöttem, hogy egyelőre itt keresgélem azokat, akik nekem szükségesek. Nincs belőle sok, ne aggódjatok!


1.) Testvér - Az ET-mben már emlegettem a bátyámat Huxley néven, de ez bőven módosítható. Lehetünk féltesók, bármit meg tudunk beszélni - egy a lényeg, nagyon jó kapcsolatunk van és kétszer megmentettél önmagamtól. (Gyenge utalás van az előtörténetemben, de szerintem érthető, mi is történt...) love Öcskös lett belőle, de nem baj: @Lennox H. Ainsworth
2.) Szobatársak, rivális csajok, érdekbarátnők, meg azért jól jönne egy bestie (meglett: @Riley F. Atkinson)is.  cuki Lényegében, bármiféle kapcsolatra vevő vagyok!

Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, vágjon hozzám egy levelet és lebeszéljük.
angyal


Hales
xoxo
Haley Rodriguez


Haley Rodriguez



Age :
26
Egyetemi szak :
● Photography • • •
Hozzászólások száma :
8

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyKedd Jún. 30, 2020 2:02 pm
Hollári hó-hahó! Smile

Annyit mondok BE 201-es szoba, nem dohányzó, rendszerető lány szobatársat keres.
Pro:
- szeret mosogatni
- van minőségi orosz vodkája
- nem hagyja a hajszálait szerte meg szét
- minimalista életmódot folytat és konmarival oltott kapszulagardróbja sem foglal sok helyet
Kontra:
- a széthagyott zoknikért-cipőkért kiakad
- nem alszik csukott ablaknál, mert túl meleg van (ha van légkondi, akkor ez tárgytalan)
- éjszakába nyúlóan tud a legjobban tanulni
- álmában csikorgatja a fogait

Aki keres, az talál! Várlak @Harley S. Bonneville  pompom

Jelentkezni üzenetben ér. Wink

Utóirat: nem bern-i barátoknak, ellenségeknek, bármiféle plotnak is örülnék, nyitott vagyok szinte mindenre. Üzizz, ha látsz bennem fantáziát. De most szólok: szörfözni s.o.h.a. nem fogok. Senki kedvéért. Razz
Daria Peters


Daria Peters



Age :
23
Egyetemi szak :
Általános orvoslás
Hozzászólások száma :
6

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyCsüt. Júl. 02, 2020 2:24 pm
Sziasztok!
Több karaktert is keresek különböző kapcsolatokhoz, aki lát fantáziát a következő pontokban, vagy van valami egészen egyedi ötlete, az megdobhat egy üzenettel Very Happy

-családtag: Mivel Kevin nevelőszülőknél nőtt fel, ezért valahol a nagy világban vannak vér szerinti szülei és esetleg testvére is. Külön keresettet emiatt nem szeretnék hirdetni egyelőre, mivel az oldalon akár már beregisztrált karakterek is megfelelhetnek a kritériumoknak, ha van valamennyi nyitottság az előtörténetükben, meg persze hasonlítanak valamennyire Kevinre úúúú
-gyerekkori barátok/ellenségek: Ebből a kategóriából jöhet több is, akinek lehetett köze Brisbane-hez
-szaktársak (járműmérnökök) vagy olyanok akik a mérnöki karon tanulnak és lehetnek közös óráik, esetleg iszogathatnak együtt
-közös hobbi: ez Kevinnél az autószerelés például, amire koleszban nincs sok lehetősége, viszont ilyen tekintetben nyitott az előtörténetem, szóval ha van olyan karaktered, akinek van műhelye/műhelyben dolgozik, akkor Kev szívesen segítene neki -> akár a múltban is lehetett közük egymáshoz
-közös sport: Kev falmászásra (szabválként), ha ideje engedi, akkor edzőterembe jár illetve van egy lova, szóval ha bármelyikben látsz fantáziát, akkor -> PM
Kevin T. Youngblood


Kevin T. Youngblood



Age :
27
Egyetemi szak :
Járműmérnök Bsc
Hozzászólások száma :
7

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyCsüt. Júl. 02, 2020 5:15 pm
Sziasztok.

Egy pasit keresek leánykám életébe. 23-27 közötti úriembernek örülnék. Rosszfiúnak. Drog, alkohol, cigi. Amibe belerántotta Rachel-t is. Együtt vannak kb 1 éve, lehet kevesebb is, ha gondolod. Rachel gazdag szülők gyermeke, pénzzel segítené a srácot XY dolgokban. Szeretik egymást ez nem kétség.
Ha nem jelentkezik senki se, meghirdetésre kerül a karakter. Eddig  még névtelenül szerepel a megírt, de még nem feltett ET-ben!
Rachael A. Weiss


Rachael A. Weiss



Age :
26
Egyetemi szak :
Animáció BA
Hozzászólások száma :
4

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyPént. Júl. 03, 2020 5:55 pm
Like a Star @ heaven A RO-306 szoba keresi maradék két lakóját; nemük mindegy, személyiségük mindegy, mert Irving mindenkit egyenlő mértékben utál, ettől nem kell félni. Irving részéről egyébként nem kell sok interakcióra számítani, neki egy polcra van szüksége a hűtőben, ahol tárolhatja a koviubit, citromot és pudingot, amin él meg a lehető legnagyobb csendre (ezt nem kell megadni neki, csak nagyon csúnyán fog nézni és finoman felhozni a kussolás opciójára). Nem ígérek sok játékot, mert nem egy társasági ember, nem beszél, nem programozik és lehetetlen kirángatni a kis világából, de ha kell valaki, akit lehet szobatársként emlegetni és elkapni egy-kettő rövid körre, tökéletes választás.

Like a Star @ heaven Ugyanitt keresem Irving kuncsaftjait. A művészúr második féléve óta készít erotikus digitális alkotásokat bárkiről és bármiről (természetesen kiskorúak kivételével), meztelenül vagy ruhástul, egy vagy több ember gyűrűjében vagy magányosan, ahogyan a megrendelő akarja. Lehet diák, tanár, híresség, My Little Pony karakterek, névtelen a megrendelés, a fizetés és emailben érkezik az áru a rendelés leadása utáni egy hétben.
Like a Star @ heaven Kuncsaftok mellett dühös tömeget is keresek, akikről készült már rajz, meg lehet keresni az uraságot és kérdőre vonni, bár nem biztos, hogy sokat ki lehet húzni belőle; meglátjuk, ki esett áldozatául.
Irving Scott


Irving Scott



Age :
24
Egyetemi szak :
animáció
Hozzászólások száma :
10

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptySzomb. Júl. 04, 2020 10:10 pm
"Egy utolsó csók, egy ígéret, hogy visszajön hozzá, hogy megvárják egymást."  Harley bár gyakorlatilag egyedülálló, de a szíve még mindig Raphael felé húz. Vagy talán mégsem? Keresem azt az úriembert, aki kitartó türelemmel meggyőzi, hogy nem kell így lennie. 18-22 közötti srácok előnyben, de alapvetően nem zárkózom el senkitől Very Happy

Izgalmas ötleteim vannak, pm-ben mindent megbeszélünk *-*
Úgy tűnik elkelt úúúú
Harley S. Bonneville


Harley S. Bonneville



Age :
23
Egyetemi szak :
Pszichológia
Hozzászólások száma :
20

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyVas. Júl. 05, 2020 5:49 pm
Még mindig keresem a rosszfiúmat

Rachael A. Weiss írta:
Sziasztok.

Egy pasit keresek leánykám életébe. 23-27 közötti úriembernek örülnék. Rosszfiúnak. Drog, alkohol, cigi. Amibe belerántotta Rachel-t is. Együtt vannak kb 1 éve, lehet kevesebb is, ha gondolod. Rachel gazdag szülők gyermeke, pénzzel segítené a srácot XY dolgokban. Szeretik egymást ez nem kétség.
Ha nem jelentkezik senki se, meghirdetésre kerül a karakter. Eddig  még névtelenül szerepel a megírt, de még nem feltett ET-ben!
Rachael A. Weiss


Rachael A. Weiss



Age :
26
Egyetemi szak :
Animáció BA
Hozzászólások száma :
4

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyKedd Júl. 07, 2020 8:15 pm
Sziasztok! hiiiiiiiii

Szívesen plotolok bárkivel, szóval nyugodtan lehet írni nekem egy PM-et

Van pár alapötletem, amikből kiindulhatunk, de nyitott vagyok bármire.

- Legjobb barát: Szükségem lenne egy Müncheni srácra, aki ugyan abban az évben kezdett az egyetemen, mint Brad. Rögtön megtalálták a közös hangot és azóta is legjobb barátok, akik mindent tudnak egymásról.
- Szobatárs: Szintén egy olyan karaktert keresek erre a szerepre, aki a München házba tartozik. Akár össze lehet vonni az előzővel is, de az se gond ha két külön karakterről van szó.
- Alelnök: Keresem a München ház alelnökét. Ez is kombinálható az előző szerepekkel.
- Féltestvérek: Bradet hamar elvették az anyjától a drogfüggősége és egyéb dolgai miatt. Az apjához került, de nincs kizárva, hogy született más férfitől még gyereke a nőnek. Akár Brad apjától is lehet egy féltestvér, ezt majd megbeszéljük.
- Excsajok  szelleme:Brad szereti kihasználni, hogy fiatal és jóképű, ezért várnék pár lánykát a múltból, vagy akár a jövőből. Lehet olyan aki utálja, mert azt hitte Brad is többet akar egy éjszakánál, vagy egy visszajáró vendég, aki tudja hogy Brad még nem akar megmaradni egy lány mellett, esetleg olyan, aki után Brad epekedik, de a lány egyelőre nem adja magát és hasonlók. Tényleg jöhet bármilyen csavaros szál is.

Ezek sincsenek kőbe vésve, szívesen ötletelek, ha valaki ír. Az előtörténetemben sokat megtudhatsz a karakterről, de ha van még kérdés, akkor azokra is szívesen válaszolok.
Bradley Peterson


Bradley Peterson



Age :
27
Egyetemi szak :
pénzügy msc
Hozzászólások száma :
13

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptySzomb. Júl. 11, 2020 8:22 pm
Keresek:


Szobatársakat: Lehetsz akár Bowie utáló, vagy utáltad a nővéremet, csak éppen egymáshoz osztottak be minket, ezt teljes mértékben rád bízom

Bowie ellen-pártiakat: Maddy elkezdi maga köré gyűjteni azokat, akiknek nem tetszik az ahogyan a drága házelnökünk irányítja a dolgokat. Ezek a lányok/fiúk lehetnek akár titokban is Maddy pártiak, mert pl félnének felvállalni azt, hogy Elizabeth húgát támogatják

És legutolsó sorban keresném azt a Férfiút aki kicsit megnehezíti Maddy életét. A lánykám nem tervezett szerelmet az egyetemista évei alattra, de megismerkedett Veled, Brandon buliján, én valami megfogott benned. Brandonnal azért lóg, hogy segítsen neki a terve végrehajtásában, de Te teljes mértékben más vagy, ha veled van akkor nincsenek hátsó szándékai.
Madelyn LeBlanc


Madelyn LeBlanc



Egyetemi szak :
∆ emberi errőforrások Ba
Hozzászólások száma :
10

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyCsüt. Júl. 30, 2020 2:46 pm
Tudom, hogy még nem vagyok színes, de nem szeretnék nulláról indulni, szóval bedobnám magam *-*

Maeve egy roppant egyszerű teremtés, nagy mélységeket hiába is keresel benne. Elvált szülők gyereke, ami azért hozzájárult ahhoz, hogy ő ilyen lett. Apja már a második feleségét éli fel, az anyja meg ezzel az elánnal egy zöldszemes-ostorossal is együtt lehetne, mert az legalább cuki.
Mindig vigyorog, mindig lelkes, ez főként a felélt drogmennyiségnek köszönhető. Napi szinten teszi magát tönkre, mert különben egy depresszív, magába forduló, pánikrohamokkal küzdő, bizonytalan lány lenne. Hát nem sokkal jobb így?

Kidobott a barátnőm...
Ha alapból a víz alatt van az étterem, miért kell felmosni?

Amellett, hogy megrögzött Spongya Bob fanatikus, nem is igazán ért az ilyen lelki dolgokhoz. Valószínűleg nem ő lesz az, aki beékeli a szíved helyén lévő sebet, de cserébe biztos, hogy ha csak percekre is, de elfeledteti a problémád.

Most miért nem beszélsz velem?
De hát kikosaraztál...
Mi? Én? Mikor? Mi?

Mivel roppant egyszerű, így csak az érti meg, és tud rá kellően reflektálni, amit elállva a szemébe mondasz. Nem kellenek a felesleges körök, meg a taktikák, meg a: ő mondta, hogy neki ő mondta, hogy neki bejössz... dolgok, mert bár nő, két kacsintás után, biztos nem az az első gondolata, hogy milyen csokor illik majd az asztaldíszhez. És persze ő sem taktikázik, ha tetszel neki, a szemedbe mondja, ha a feneked jó, azt is...
És tényleg volt már rá precedens, hogy valakinek úgy adott kosarat, hogy az fel sem tűnt neki.

Amikor kedvel:
- kényelmetlenül befészkeli magát a privátszférádba
- hajnalban is képes felkelteni, ha magasröptű kérdéseire (ld fentebb) próbál választ találni
- ha verekedni készülsz, biztos megy utánad
- bárkit elküld, aki téged bánt

Amikor nem kedvel:
olyan általában nincs. Meg se lehet igazán bántani, mert lehet hogy pár percig nagyon szomorú lesz, de utána lepereg róla minden.

Amikor te nem kedveled:
azt már nehezebben nyeli le, és hajlamos a nyakadon lógni, és nem hagyni békén, amíg meg nem tudja, mi bajod van vele... Nem változtatni magán nem fog, de legalább tudja.


Ezek fejében keresek bárkit, aki úgy érzi, belefér az életébe ^^ Jöhetnek szobatársak, ivócimborák, magas röptű beszélgető partnerek, esetleg a fiúk, akiknek valamiért sikerült az ágyában kikötni. Szeretnék neki egy legjobb barátot is. ^^
Maeve Fedderson


Maeve Fedderson



Age :
23
Egyetemi szak :
Jogász
Hozzászólások száma :
13

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyCsüt. Júl. 30, 2020 7:39 pm
Sziasztok Manók!

Tudom, még nincs színem de gondoltam bedobom magam, hátha találok még emberkéket az életembe az eddigiek mellé blush
Amit tudni kell Marinaról:


  • 19 éves, és első éves szociális munka szakon.


  • Csoport: New Orleans.


  • Gazdag családból származik, tipikus Queen Bee.


  • Erősen alkohol és drogfüggő, nem diagnosztizált nimfomániás.


  • Gyakorlatilag bárkire rámegy, aki tetszik neki, ha van egy kis pia benne, akkor arra is, aki nem.


  • Kevés erkölccsel áldotta meg a sors, de a barátaiért képes a tűzbe is menni.


  • Nagyon okos lány, bár ezt próbálja erősen titkolni.



Amit keresek neki;


  • Barátok, afféle Mean Girls, akikkel pletykálhat, lehetnek igaziak, vagy érdek kapcsolatok is.


  • Egy éjszakás kalandok maradékait; bárkit aki hajlandó volt lefeküdni a lánykával, és vállalja azt, hogy a későbbiekben kínos lesz ha találkoznak.


  • Ellenségeket, egyszerű utálókat, akik próbálnak alá tenni. Nem riad vissza a verekedéstől sem.


  • Rajongókat, akik szimplán csak imádják, vagy odáig vannak érte.


  • Embereket, akikkel összejárhat drogozni, és bulizni, mert ez az élete a szentemnek.


Illetve keresek bármit és bárkit, ami nektek eszetekbe jut, mindenféle plotra vevő vagyok, szóval ne legyetek rest megdobni egy PM-el, hogyha volna kedvetek valamilyen módon Marinahoz kötődni.
Marina O'Donnel


Marina O'Donnel



Age :
22
Egyetemi szak :
Social working
Hozzászólások száma :
14

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptySzomb. Aug. 01, 2020 2:32 pm
Találkoztunk abban a buliban, átbeszélgettük az egész éjszakát és én végérvényesen beléd szerettem. Elbizonytalanítanak a pletykák, miszerint valójában csak fogadásból teszed, a cél mindösszesen annyi, hogy teljesen az ujjad köré csavarj és aztán jól helyben hagyj. Hogy mi lesz a vége? Hogy belém szeretsz-e igazán, vagy tényleg csak a pénzért csinálod nem tudhatom. (Olyan 18-25 közötti férfiú kerestetik, aki benne van az ilyen heccekben, akinek a barátai vagy az elismerés talán fontosabbak, mint mások érzései. Mindenféle végre nyitott vagyok, szóval keress bátran, ha szimpatikus ez a szál úúúú )

Már az első találkozáskor megvolt az összhang, aztán kiderült, hogy tényleg sok mindenben hasonlítunk. Közel olyan jó barátnőm lettél, mint a nővérem, bár azért megelőzni sosem fogod, akármennyire fájhat is a tény. Mindenesetre mindig számíthatok rád és a legtöbb dologba téged is beavatlak, ami meghatározza a kis életem. Köszönöm, hogy vagy nekem! (Keresem a lányt, akire May a másodikszámú legjobb barátnőjeként tekinthet. sok megkötésem nincs, csak gyere és szeresd love )
May Davidson


May Davidson



Age :
25
Egyetemi szak :
fotográfia
Hozzászólások száma :
10

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptySzomb. Aug. 01, 2020 3:16 pm
Keresem az amatőr strandröplabda csapatomat!

Fél éve hirdettem meg a dolgot nagy unalmamban, heti kettőször találkozunk csütörtökön és vasárnap a GCUhoz közeli partszakaszon, rossz idő esetén az iskola sportkomplexumában. Semmi nem kötelező, az egész teljesen ingyenes, lehet jönni heti egyszer is, rendszertelenül is, a némi versenyszellemmel megáldottakkal viszont néhány amatőr versenyre is nevezünk.
Akárkit szívesen látok, aki szereti a sportot (vagy szeretné a tanárurat félmeztelenül stírölni), szerintem remek alapja lehet több karakter közt is konkrétabb plotoknak; jelentkezni nálam pmben ördög

A csapat tagjai:
-
Isaac Davidson


Isaac Davidson



Hozzászólások száma :
5

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyKedd Aug. 04, 2020 9:01 pm
Szisztok,

mielőtt megírnám magam, szeretnék találni olyan személyt, akihez beférek rokonként. ^^ Unokahúg, keresztlány, apád-nővérének a lánya, tökmindegy Smile
Quinn Millborrow


Quinn Millborrow



Egyetemi szak :
Romanisztika
Hozzászólások száma :
7

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyVas. Aug. 16, 2020 8:38 pm
Szép estét :3
Mielőtt belevetném magam az ET-m rejtelmeibe, keresnék magamnak rokonokat, szomszédokat, esetleg volt egyetemista ismerősöket, stb.... Bárki, akihez beférnék :3
Amit előre tudni lehet, hogy egyébként jogot tanult, de sosem szerezte meg a diplomáját, és újabban a Bittersweetben fog dolgozni *szemöldökhúzogat*
*és lecsüccsent a postaláda mellé, és várja a mit sem sejtő áldozatok üzeneteit* úúúú
Nova S. Kwon


Nova S. Kwon



Age :
33
Hozzászólások száma :
9

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés EmptyKedd Aug. 25, 2020 12:57 pm
Sziasztok

Keresném a visszahúzódó, szőrnyű múlttal küzdő lánykámnak az ET-ben szereplő megmentőjét, egy srác személyében akit tulajdonképpen nem is nézett meg. Szóval azt sem tudja ki az.
Valamint családtagokat: annyit tudok, hogy az egyetemen tanít az apám de nem tudom ki ő. Lehet, hogy itt vannak a testvéreim, féltestvéreim, unokatestvéreim is. De egyiket sem ismerem.
Emellett keresnék vállalkozó szellemű diákokat, akik kicsi bátorságot lehelnek a lánykámba, akár fiú, akár lány személyében.

Nagyon játszanék bárkivel Smile
Elena J. Beckett


Elena J. Beckett



Age :
23
Egyetemi szak :
Fotográfia
Hozzászólások száma :
9

Évfolyamtárs keresés Empty

Évfolyamtárs keresés Empty
Ajánlott tartalom






Évfolyamtárs keresés Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tanulótárs keresés
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Egyetemi hírlevél-
^
ˇ