Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Detective Shepherd Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Detective Shepherd Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Detective Shepherd Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Detective Shepherd Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Detective Shepherd Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Detective Shepherd Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Detective Shepherd Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Detective Shepherd Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Detective Shepherd Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Detective Shepherd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Detective Shepherd EmptyHétf. Jún. 29, 2020 4:24 pm




Golden Canyon University

... Shepherd
civil
Richard Madden (?)
Teljes név:
(keresztnév választható) Shepherd
Becenév:
keresztnévtől függ majd
Születési hely:
Sydney (?)
Kor:
35-40 között
Családi állapot:
házas
Beállítottság:
heteró
Foglalkozás:
rendőrnyomozó
Szak:
-
Karakter státusza:
foglalt/szabad/átvehető

Történeted
A lapomból idézve:

"Shepherd nyomozó. Honnan ismerem őt? Nem arról az estéről. Egy másikról. És még nagyon sokról. Lefeküdtem vele. A főnököm mutatott be neki tavaly októberben, a születésnapomkor. Különösen érzem vele magam. Az érzelmesség egyikünket sem érinti közvetlenül, mégis az egymással töltött időszakban a lelkembe mar. Mostanában egyre többször él azzal, hogy velem tölti a szabadnapját, a szabad estéit. Nem a feleségével."

A kapcsolatunk különös, hiszen a szeretőd vagyok, és az érzelmeket eddig távol tudtuk tartani, most viszont, egyre jobban azt érzem, te többet akarsz tőlem. Nős vagy, de az a tavalyi este megváltoztatta mindkettőnk életét... Azonban van valami, amiről egyszer sem meséltem neked. Nem merem elmondani neked, és azt sem tudom, hogyan bírom ki, hogy ne mondjam el neked. Nem beszélgettünk eddig, nem éreztem kínosnak azt, hogy eltitkolok előled február óta valamit. Egy estét, amit nem veled töltöttem. Amikor lemondtam az esténket, hogy elmenjek meginni egy szórakozóhelyen pár pohár alkoholt. Ittam két vörösbort, tudomásom szerint csak ennyi volt, aztán egy férfi bántalmazott. Nem szóltam, nem jelentettem fel, nem tettem semmit azért, hogy büntetést kapjon érte. Te pedig az elmúlt két hónapban egyre több alkalommal jössz hozzám vagy találkozunk valami motelszobában, viszont már engem akarsz, nemcsak egy szeretőt. Nem akarsz továbbra kihasználni heti többször, azt hazudva a feleségednek, hogy dolgoznod kell az adott ügyeden. Velem akarsz lenni. Az pedig a legrosszabb, hogy hamarosan el kell mondanom neked azt a dolgot, amire nem tudom, mi lesz a reakciód rendőrként és a férfiként, aki velem tölti a szabadidejét.

Infopult:
Olvasd el lapomat először is, aztán várlak szeretettel, ha érdekel ez a karakter. Szeretnék igazából mindent az alkotóra bízni. A keresztnév, a kor, a múltja, a családi problémái, mind-mind alkotóra bízva. A PB alany csak egy tipp, kit képzelek el, de alkuképes. Siess, várlak!  Cool




Catalina Diaz


Catalina Diaz



Age :
36
Hozzászólások száma :
4

Detective Shepherd Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Várólista :: Keresett karakterek-
^
ˇ