Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Yang Ri Na Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Yang Ri Na Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Yang Ri Na Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Yang Ri Na Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Yang Ri Na Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Yang Ri Na Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Yang Ri Na Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Yang Ri Na Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Yang Ri Na Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Yang Ri Na

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Yang Ri Na EmptySzer. Júl. 01, 2020 8:16 pm
Golden Canyon University

Rina
Brussels
Kang Seul Gi

Teljes név:
Yang Ri Na (angolul: Lina Yang)

Becenév:
Riri, Lina

Születési hely, idő:
Busan, 2000. 05. 13.

Családi állapot:
Ezreal hol vagy?

Beállítottság:
heteró

Foglalkozás:
deák

Szak, évfolyam:
média design, harmadik féléves

Önköltséges/ösztöndíjas:
önköltséges

Hobbi:
cosplay, játékok, sorozatok, YT



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Laptop az nem jó, nincs internetelérés, és hamar lemerülne
tű és cérna áh nem, nem lenne mit varni
"Hogyan építsünk tutajt?" című könyvet, és a kamerámat. Az első segítene megmenekülni, míg a másodiknak bírja a kamerája felvenném a folyamatot. Képzeljétek el milyen clickbate címet lehetne adni annak a videónak: LAKATLAN SZIGETEN RAGADTAM????

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

ASTRID!!!!

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

Az utóbbi. Minél többen vagyunk, annál nehezebb haladni a dolgokkal. EGyszer szerettünk volna egy elementalista Lux csapattal kivonulni AnimeConra, hát nem sikerült....

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Éppen melyik anime fiúba szerettem éppen bele.

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Érdemes-e elkezdeni az adott cosplay-t, vagy hagyjam az ötletet, és kezdjek másikba.


Történeted
- Rina, már háromszor szóltam, kihűl az ebéd! – hallom édesanyám, egyre hangosabb kiáltásait a földszintről. Tényleg olyan sokszor, én ezt a másodiknak éreztem. Nem lehet mit tenni, az elképzelésükkel ellentétben az online játékokat képtelenség megállítani, a csapatnak meg nem szólhatok „Bocsi, anya most készült el a kajával, mennem kell” főleg nem egy győztes helyzetben. Éppen megjelenik a győzelem felirat a képernyőmön, mikor leveszem a fejhallgatót. Vigyorogva lépek a konyhába, ahol a nő mellett a két fiú, és egy lánytesóm is vár. Tőlük is kapok egy rosszalló pillantást, mivel megvárattam az ő éhes hasukat.
- Bocsánat, de ma is túl jó vagyok – dicsérem meg magamat a szokásomhoz híven. A bátyámnak megváltozik az arckifejezése, inkább neki szántam ezt a mondatot, mint az ötévesnek. Ő vezetett be a videójátékok világába, és bár most nem tud olyan sokat játszani a katonaság miatt, amint letudja, visszatér az online világba. Én pedig mellette leszek, ahogy ő tette az elején.
A legtöbb családdal ellentétben a hétvégi ebédek legtöbbször közösek, azonban apa most nem tud itt lenni, mert behívták az akadémiára. Anya szereti megbeszélni a heti történéseket, szerinte ez nagyon fontos egy családnál, a mai rohanó világban kihagyhatatlan. Nem szereti a semmi választ, amit régen mindenkitől megkapott, de megelégelte. Mi az, hogy nem történik soha semmi az iskolában, ahol a fél életünket töltjük. A fővárosban sok minden történik, nem is kell messzire menjünk, pontosabban anyának nem kell, mert mindig történik itt valami, amiről az idős asszonyok pletykálnak. Mi fiatalabbaknak jó negyven percet utaznunk kell, ha a fiatalos negyedben szeretnénk szórakozni. A délutáni programokról is szó esik, rögtön szót is ragadok, nehogy a húgom legyen az első.
- Cosplay fotózásra megyek, majd este a többiekkel Hongdae felé vesszük az irányt – már be van tervezve a program a csajokkal, amit nem mondhatok le megint. HaNa is mondaná, hogy mit gondolt ki a mai napra, azonban anyánk még a hét elején kijelentette, hogy most nagytakarítást tartunk, és akkor mehet bárki is el hétvégén, ha megcsinálta a rá kiszabott részt. Haha, ezt megszívtad húgi!

*2 évvel később*

Nézem magam előtt a tál ráment, amit még tegnap az egyik éjjel-nappali ázsiai boltban vettem. Alig múlt dél, már megszoktam, hogy nem hallom a kiabálást, de néha még mindig összeszorul a szívem, amíg nem lehetek újra a szöuli házunkban. Jó dolog a költözés, a független élet, viszont sokszor hiányoznak az azelőtt megszokott. Mióta átjelentkeztem egy másik kontinens egyetemére teljesen felfordult a világom. Rengeteget utaztam, hogy itt kössek ki, de megérte a sok szenvedés, mert ez az egyik legjobb egyetem, amiről olvastam. A bátyám is jönni fog csereévre, így legalább ő része lesz a mindennapjaimnak, mivel hozzám költözik. Imádlak titeket anya és apa. Hatalmas ajtócsapódás, ez jelzi, a mostani lakótárásam érkezését. A harsány hangját csak ezután hallom meg, és hátrafordulok. Az arcán meghúzódó mosoly soha nem jelent jót. SOHA!!!




Yang Ri Na


Yang Ri Na



Age :
24
Egyetemi szak :
média design
Hozzászólások száma :
4

Yang Ri Na Empty

Yang Ri Na EmptyPént. Aug. 07, 2020 12:14 am
Gratulálunk, elfogadva!
Lina!
Biztosan borzasztó lehet honvággyal élni, egy másik kontinensen, távol a családodtól. Főleg, mert úgy tűnik, azok közé a szerencsések közé tartozol, akik jó kapcsolatot ápoltak a famíliával, közös ebédek és beszélgetések, törődő szülők és normális testvéri kapcsolatok… még jó, hogy napjainkban legalább a neten keresztül könnyen eléred őket, mint ahogyan az összes többi hobbidat is.
Pozitívum, hogy rátaláltál Astridra, akire akár tekinthetsz úgy, mint az itteni kis családodra, hiszen nem vagy egyedül, mint a kisujjad és a barátságok sokszor értékesebbek is, mint a családi kapcsolatok. A barátait megválogathatja az ember, a családját sajnos (vagy az én esetemben nem sajnos) nem.
Sok sikert az életed új, ausztrál fejezetéhez és üdv a GCUn!
Foglalózz és már készülhet is az új jelmez  butterfly

Sidney
xoxo
Sidney Fletcher


Sidney Fletcher



Age :
25
Hozzászólások száma :
138

Yang Ri Na Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: Brussels-
^
ˇ