Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Sylas Peevy Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Sylas Peevy Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Sylas Peevy Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Sylas Peevy Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Sylas Peevy Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Sylas Peevy Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Sylas Peevy Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Sylas Peevy Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Sylas Peevy Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sylas Peevy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Sylas Peevy EmptyPént. Júl. 03, 2020 12:24 am
Golden Canyon University

Sylas Peevy
Civil
Harry Styles

Teljes név:
Sylas Peevy

Becenév:
Silly

Születési hely, idő:
Bristol, Anglia

Családi állapot:
nem publikus

Beállítottság:
bi

Foglalkozás:
Fehér Pingvinek énekese

Szak, évfolyam:
-

Önköltséges/ösztöndíjas:
-

Hobbi:
zero waste blog/vlog



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Nem akarok lakatlan szigetre menni.

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

A tengerimalacaimért, Pufiért és Kókuszért, obvi.

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

Mindkettő.

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Azt továbbra is csak a párnámmal osztom meg.

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Mi hiányzik még ahhoz, hogy teljesnek érezzem magam.


Történeted
Reggeli csupabanán turmix az erkélyen: pipa; frissítő zuhany: pipa; napi szett kiválasztása és felvétele: pipa; tengerimalacok reggeliztetése: pipa; be nem kalkulált tengerimalac gyógyszerezés puffadás ellen: pipa és plusz tíz perc, az extra idővel együtt, amit a turmix tökéletesítésével és sztoriba posztolásával töltöttem el, plusz húsz. Sietve robogok le a lépcsőn a lift helyett és megkönnyebbült sóhajjal nyugtázom, hogy egy napszemüveget lent felejtettem a csodás piros kocsimban. Piros, mert az vidám, a fehéret és feketét meghagyom az unalmas embereknek.
A reggeli rádióműsort hallgatva keveredek reggeli dugóba, sárga, szívecske alakú napszemüvegem valamelyest megvéd a naptól, minden újabb befékezésnél a telefonomra pillantok. Tudom, hogy kések és látom a lelki szemeim előtt, Nolan mennyire ideges. Megfordul a fejemben, hogy felhívom őket, hátha enyhítő körülmény lenne, de leteszek erről a vágyálomról, mert nagyon jól tudom, hogy ha Nolan úgy döntött, ideges és haragszik, akkor semmi nem enyhíti meg jéggé fagyott szívét.
Miért utál ennyire?
Talán el kellene küldenem egy teljestestes ellazító masszázsra, és kiderülne, hogy nem is velem, hanem a befeszült izmokkal gyűlik meg ennyire a baja. Lediktálom a mobilom to-do listájára, majd a gázra taposok és huszonöt, inkább harminc perces késéssel belibbenek az épületbe.
- Miitch! – tárom szét széles mosollyal a karjaim és puszival üdvözlöm.
- Hol voltál? Nolan már eléggé kiakadt – suttogja el a mondat második felét, mire arcomon lebukott gyerekéhez hasonlító mosoly jelenik meg, nyakamat behúzom, vállaimat fel, mire kuncogni kezd.
- Pufi felpuffadt – mert kiérdemelte a nevet a zsemleszínű kismalac, aki a banda által köztudottan emésztési problémákkal szenved. Köztudottan, kivétel Nolan, aki sosem csatlakozott a beszélgetéshez, aminek én a tagja voltam. Ezt meg kell tárgyalnunk.
- Jól van?
- Persze… csak szeret feltartani, tudod, ezek a tengerimalacok – legyintek egyet játszott gondterheltséggel, Mitchell pedig nevetve nyit be Nolanhoz és a jeges fogadáshoz.
Felszalad a szemöldököm a váratlan pofonosztástól és leveszem a sárga lencsés napszemüveget, ami a nap ellen igen csekély védelmet nyújt csak, lazán gombold ingembe akasztom.
- Húha, valaki morcos – grimaszolok egyet és elkapom a felém hajított noteszt, mellé a szememet forgatom a kirohanásra. – Mi a programod? – huppanok le a forgószékbe, hátradőlök benne és ide-oda ringatom magam a lábammal, érdeklődve figyelem vörösödő fejű bandatagomat, aki egy szép napon úgy döntött, a világ összes haragját rám borítja. – Lehet jót tenne, ha eljönnél a masszőrömhöz, teli lehet ideggócokkal a hátad – fintorgok, majd halk sóhajjal nézek Mitchre, pont úgy, mint ahogyan egyik fáradt szülő a másikra, amikor a gyerek nem hagyja abba az egész éjszakán át húzódó hisztit.
- Köszi, Mitch – mosolyogok vissza, majd tovább folytatom a szék ingatását, felnyitom az üres füzetet, becsukom és felpillantok Morgóra, az ötödik törpére. - És, mizu? Minden oké otthon? Én akkor szoktam ennyire befeszülve, amikor már régen – jobb öklömmel a tinikorom óta jól ismert drukkoló mozdulatot utánzom az ölem tájékán. – Kéne neked valami hobbi, ami lelazít – tudom nagyon jól, hogy mi az oka a feszültséggel töltött légkörnek és már réges régen bocsánatot kértem volna tőle, hogyha nem támad le, amint belépek; amíg viszont nem hajlandó abbahagyni az örökös támadó ostromát, addig én bizisten nem kérek semmiért bocsánatot.
- Mindegy is… milyen dallam? Ha már ennyire nagyon sietsz a délutáni programodra, nem akarjuk, hogy a karriered elvegye az időt a szórakozás elől – mert ha ő folytonosan odaszúrhat, néha én is megtehetem. Nem vagyok szent, sem buddhista szerzetes.





Sylas Peevy


Sylas Peevy



Hozzászólások száma :
6

Sylas Peevy Empty

Sylas Peevy EmptyPént. Aug. 07, 2020 8:59 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Sylas!

Olyan csodagyönyörű az arcod és annyira kibaszottul ismerős, hogy nem tudom mi van. Már láttalak a kampuszon, rengetegszer tartasz valamilyen órát amire be kéne járnom de mindig a kocsmában kötök ki vagy a büfében kedves barátomnál.
De...
Várjunk csak.
Te nem is a tanárúr vagy mégis megesküdtem volna arra, hogy ugyanúgy néztek ki! Vagy esetleg van egy ikertestvéred akiről nem is tudsz és milyen jó lesz nektek, ha majd találkoztok a másikkal? Vagy túl sok gyógyszert vettem be és már magam sem tudom hol vagyok valójában...
Szörnyű lehet frontemberként mindenkit a hátadon cipelni és eltudom képzelni mennyire nem volt kedves az egész dalszöveg íráshoz, főleg Pufi felpuffadása után de Nolant is megértem, amiért tajtékzott a késésed okán. Talán több is van a dolgok mögött mint sima utálat, nem?
Nem tudom, nem értek a sztárocskákhoz és hozzátok meg főleg nem ezért nem is akarlak nagyon feltartani, hanem menj River hírével és kapd el az árválkodó Nolant.
Riri
xoxo
River Averill-Harris


River Averill-Harris



Age :
24
Hozzászólások száma :
86

Sylas Peevy Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: Civil-
^
ˇ