Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
eRic August Rochelle Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
eRic August Rochelle Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
eRic August Rochelle Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
eRic August Rochelle Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
eRic August Rochelle Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
eRic August Rochelle Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
eRic August Rochelle Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
eRic August Rochelle Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
eRic August Rochelle Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 eRic August Rochelle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

eRic August Rochelle EmptyHétf. Aug. 03, 2020 2:12 am
Golden Canyon University

Eric A. Rochelle
München
Jorge Lopez

Teljes név:
Eric August Rochelle

Becenév:
Ric, Rick, Ricky

Születési hely, idő:
1996. 04. 20., Paris, France

Családi állapot:

Beállítottság:
hetero

Foglalkozás:
gyakornok, örökös, kinek mi

Szak, évfolyam:
jogász, IV.

Önköltséges/ösztöndíjas:
önköltség

Hobbi:



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Semmit és senkit nem vinnék magammal és megnézném, mire jutok minden segítség nélkül a vadonban. Egy üveg altatót azért lehet mégis kérnék, hogyha nem jön be a dolog, akkor fájdalommentes kiutam legyen belőle... és akkor már lehet, hogy vinném Fallont is és megépíteném magunknak a saját bejáratú Balinkat. Maximum tolunk egy Hitler-Eva Braunos kilépőt.

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

A családom. Anyám új férje kivételével, természetesen, ő ha kijön, kijön, ha meg nem, sem fog hiányozni nekünk, Fallonnak és nekem legalábbis biztosan nem. Anyát és a lányokat kérdés nélkül szedném ki.

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

Először az emberi kapcsolatok, ha azok megvannak, a kiemelkedő munkavégzés. Látniuk kell azoknak az ismerősöknek, hogy bármit is megteszel a sikerért.

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Szeretem a húgomat. Mármint, természetesen szigorúan testvéri szeretettel, túlcsordulóan, de nem tudom, mihez kezdenék nélküle.

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Úgy érzem, talán jobb, hogyha nem tudok meg semmit. Nincs olyan kérdésem, aminek a válaszától nem félnék.


Történeted
Először a tengerparton történt meg, a türkizre festett kis viskóban, amit apa bérelt magának; imádott szörfdeszkája a falra erősítve, mellette a ruhái, egy kis hűtő a kedvenc világos sörének és kanapé, amin végignyúlva kipihenhette a hullámokat. Egy napja halott. A gyász egy más elmeállapot, sötét szakadékba löki az embert és bármit megtennél a túlélésért.
Részegen terülök el az ágyon, Fallon ölében a fejem és üresen meredek a plafonra. Elmentek, a tornak vége, anyát ágyba dugtuk és megvártuk, míg álomba zokogja magát. Fekete ruhája és fekete ingem egybeolvad, a vendégek távozása után magamba döntött brandy kisöpörte a gondolatokat a fejemből és elveszetten nézek a húgomra. Mintha tükörbe néznék, mar minket a kétségbeesés. Egyedül maradtunk.
Igazságtalan a felnőttkor határán elveszíteni a férfi képet az életedből és a családfő szerepére kényszerülni, de nincs választási lehetőség; anya képtelen összekapni magát, magunkat és kétségbeejtő, ahogyan én furikázom a pszichológushoz, majd haza. Fárasztó és szomorú; elhasalok az ágyamon, jobbom ujjai lustán kutatnak az éjjeliszekrényem fiókja után, nemtörődömül túrják szét a gyógyszeres dobozért. Egy pirulát előcsalogatok mutatóujjammal, arcom elé tartom és simogatom, aztán nyílik az ajtó. Fallon. Nagyot nyelek.
Csókok. Csókokba menekülök, érintésekbe, amiktől a pulzusom kiveri a biztosítékot, elfogy a levegőm és ahogyan a bőrömbe mar, érzem, hogy élek. Nem csak támasz vagyok, váll, amin sírhatnak, bábu, aki intézkedik az anyja helyett és apa helyetti apa. Érzek.
Romlott, pedig nem hagytuk kint a melegen és még bőven elég friss, mégis megfertőzte a gyomromat és a csészébe kapaszkodva próbálom kiadni magamból. Remeg a lábam, mindenem viszket és undorodom.
Olyan, mint a Xanax. Megnyugtat, mindig kéznél van és nem kellene használnom, mégis megteszem, újra és újra menekülök vissza hozzá és minden alkalommal kifacsarodik a szívem utána. Csalódok magamban és nem rá haragszok, nem akarom őt okolni, mégis megteszem. Csalódott vagyok és dühös, amiért nem húzza be a kéziféket a szakadék előtt, hanem tapsikolva bíztat nagyobb sebességre az anyósról.
Család. Anya, Fallon és én, nem pedig anya, Fedderson, Fallon, az új mostohatestvérünk, meg én. El kellett jönnie a pillanatnak, nem maradhatott élete végéig özvegy, de házasodni már túl sok a gyomromnak, apa gyűrűjét egy másikéra cserélni árulás. Nem elhagyta, nem megcsalta, meghalt. Fallon csodálatosan fest és végig mellettem van, miközben én felelőtlenül nyakalom, ami az utamba kerül és szeretnék robbanni, de befogja a szám. Maeve helyettünk is kifakad.
Hazudok a családi béke kedvéért és mosolyogva rázok kezet Feddersonnal, valahányszor találkozunk. Anyának jót tett; önállóan intézi az életét, kozmetikushoz jár és fodrászhoz, egyetlen hajtincs sem árulkodik arról, mennyire elhanyagolta magát apa halála után. Fedderson beavat a cég ügyeibe és kikéri a véleményemet, egyenlőnek kezel, amiért cserébe eltemetem a gyűlöletemet. Mélyen valahol gyűlölöm, olyan pozíciót próbál befoglalni, amihez nincs joga.
Egyszer megeshet, kettőször hiba, harmadszorra már nem lehet a szőnyeg alá söpörni a tényeket, mi mégis megtesszük. Gyerekkorunkban, ha eltörtünk a vázát, mindig én tartottam a lapátot és Fallon sepregette bele a széttört szilánkokat, de a mi szilánkjainkat ki söpri majd fel?
Lehetetlen komolyan venni Maevet, az örökké üres tekintet és bugyuta mosoly, amikor a felhők felé szívta magát, ellehetetleníti, főleg, ha még meg is szólal. Ennek ellenére magamra, magunkra ismerek benne és végighallgatom értelmetlen szájtépését, még tartom is a telefonját, hogy megfelelő szögből vegye fel a legújabb tiktokját.
Lóbálom a kezünket, a naplemente narancssárgává festi a puha homokot, lábunk minden lépésnél finoman süpped bele. Szabad kezünkben a cipőnk, az óceán felől fújó szél hajunkba kap, megtölti orrunkat az illattal, amit apa annyira nagyon szeretett. Lassan, de biztosan közeledünk apa halálának tizedik évfordulójához, vár minket a kisház.
Egyáltalán nincs minden rendben Fallonnal; ideges, kapkod és kerüli a pillantásomat, de ez még csak a jéghegy csúcsa. A komoly baj onnan kezdődik, hogy tudom, hogy a szemembe hazudik. Nekünk nincsenek titkaink egymás előtt.





Eric Rochelle


Eric Rochelle



Age :
28
Hozzászólások száma :
2

eRic August Rochelle Empty

eRic August Rochelle EmptyPént. Aug. 07, 2020 6:41 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Eric!

Nagyon szép tőled, hogy apátok elvesztése után te vetted át a stafétát és kezdtél el férfiként viselkedni, mert amúgy sikerülhettél volna úgy is, mint én, egy idiótaként, akinek semmi sem szent de te más vagy. Téged már úgy hoztak ki az anyaméhből, hogy nagyra leszel hívatott és ez ellen még a mostohaapátokká avanzsált fickó sem tehet semmit.
Elhiszem, hogy utálod, szar lehet elfogadni a tényt, hogy a te biológiai szülőd nincs de helyette van egy nyikhaj aki azzá akar válni meg hozta a lányát, aki már most idegesítőnek tűnik.
Viszont van egy gyémánt melletted, a húgod, akiért úgy érzem bármit megtennél még akkor is ha egy csúnya titkot rejteget jelenleg a szoknyája alatt. Szerintem bújj be és nézd meg, hozd fényre az igazságot, mert az ő lelkét is megakarod menteni, nem?
Szerintem szép párt fogtok majd alkotni! nagyon jó testvérek vagytok és buzdítom tovább ezt a kapcsolatot! Puszika, menj játssz a húgaiddal.
Riri
xoxo
River Averill-Harris


River Averill-Harris



Age :
24
Hozzászólások száma :
86

eRic August Rochelle Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Fallon Aubrey Rochelle
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: München-
^
ˇ