Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Nova S. Kwon Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Nova S. Kwon Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Nova S. Kwon Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Nova S. Kwon Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Nova S. Kwon Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Nova S. Kwon Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Nova S. Kwon Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Nova S. Kwon Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Nova S. Kwon Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Nova S. Kwon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Nova S. Kwon EmptyKedd Aug. 18, 2020 11:45 am
Golden Canyon University

Nova S. Kwon
Civilek
Jessica Ho

Teljes név:
Kwon Sun Jung

Becenév:
Sunny, Nova

Születési hely, idő:
Dél-Korea, Busan; 1990. 11. 04.

Családi állapot:
Páratlan

Beállítottság:
Mindenevő

Foglalkozás:
Mikor mi...

Szak, évfolyam:
---

Önköltséges/ösztöndíjas:
---

Hobbi:
Az ősök idegeire menni



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Az öccsét... Mert ő az egyetlen személy  világon, akit hosszabb távon is képes elviselni. Na meg valami jó erős alkoholt... Az mindig jól jön.

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

Az öccséért, ez egyértelmű.

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

Néhány jó kapcsolat mindig jól jön...

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Nincsenek titkai, mondhatni egy nyitott könyv.

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Jobb, ha nem tudja a jövőt... és igazából nem is akarja tudni...


Történeted
- Kwon Sun Jung...!
Sun Jung... Mindig is utálta a saját nevét. Mert a koreaik mindig igyekeznek olyan nevet adni a gyereküknek, aminek a jelentése is jó, meg szép. De Nova ezt sosem érezte igazán magának. Mert hát Sun Jung... Nemes és jó... sose volt jó... még csak nemes sem... Ezt a szülők valahol nagyon elbaszták... Hiába próbáltak a lányukból egy rendes, felelősségteljes, tisztelettudó nőt nevelni, aki egyszer majd átveszi a cég vezetését, ez nagyon nem jött össze nekik.
És ezt most a férfi is kezdi felismerni. Ez az oka, hogy a teljes nevén szólítja a lányát, hangjában a teljes elkeseredettség, és a düh. Nova pedig mintha semmi rosszat nem csinált volna, úgy lép be az étkezőbe, kezeit lezserül a zsebébe dugva, és egy rágógumin csámcsogva.
- Nova... A nevem Nova... Felfoghatnád már végre, hogy már vagy tíz éve legálisan megváltoztattam a nevem...
- Nem érdekel, hogy hívatod magad másokkal, én 28 éve a Sun Jung nevet adtam neked, és amíg a lányom vagy, amíg az én házamban laksz, úgy hívlak, ahogy akarlak... - és szinte villámokat szór a tekintete, ahogy feláll az asztaltól, és közelebb lép a lányához. Nova pedig akaratlanul is hátrál egy lépést, hogy megtartsa azt a két méteres távolságot maguk között. Mert a külvilágnak hiába mutatja azt, hogy ő mennyire tökös, nagyszájú, és mennyire nem fél semmitől, ha az apja ilyen halálos tekintettel közelít felé, az soha, semmi jót nem jelent.
- Bár nem is tudom, miért nevezlek még mindig a lányomnak... Azt még elfogadtam volna, hogy nem fejezted be az egyetemet... De hogy azért hagyd ott a jogi kart, hogy valamiféle olcsó sztriptízbárban nézze ki tudja ki a vonaglásod egy szál semmiben...? Azt hittem, nem egy olcsó kurvát neveltem ennyi éven át...
- Ooh, hát akkor rosszul hitted... Apa... Mégis mi olyan rossz abban, hogy egy sztriptízbárban dolgozom...? - vonja is fel a szemöldökét, ahogy közben egy nagyobb lufit is fúj a rágógumiból. Mert ő tényleg nem lát ebben semmi rosszat. Hisz csináld, amit szeretsz. Ő pedig sosem volt az a fajta lány, aki képes volt órákig a fenekén megülni, és tanulni. És pláne nem olyan, akit olyannyira érdekelné a jogi pálya. Az a szüleinek nagyon jól bejött, de Nova a háta közepére sem kívánja a családi bizniszt.
- Hogy mégis mi a rossz...? Hogy hozhatsz ekkora szégyent a családodra? Rám...? A nevünkre...? Hogy fogod is átvenni a céget, ha nyugdíjba vonultunk?
- Ha tényleg annyira törődsz velem, tudhatnád, hogy engem sosem érdekelt a cég... Szóval nem is kell tovább törnöd magad... Úgy tűnik a rossz gyereket választottad... Sok sikert Min Jung-hoz... - Nova pedig azzal a lendülettel fordít is hátat az apjának, és hagyja el az ebédlőt. Vissza sem néz, egyenesen a szobájába megy, hogy ott aztán végleg összepakolhassa a holmijait. Mert hogy tovább nem képes ebben a házban megmaradni, az is biztos..





Nova S. Kwon


Nova S. Kwon



Age :
33
Hozzászólások száma :
9

Nova S. Kwon Empty

Nova S. Kwon EmptySzer. Aug. 19, 2020 8:31 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Nova!
Először is én nagy becsben tartom az általad választott karriert és szerintem az égvilágon semmi gond nincs vele; biztosan rengeteg embert teszel boldoggá, olyan vagy, mint egy szexi fehérneműs Mikulás, csak te az év legtöbb napján dolgozol. Majd egyszer sort kerítek rá és megnézlek, ígérem.
A családunkat nem válogathatjuk meg a barátainkkal ellentétben és nem mindenkinek járnak olyan rokonok, akikkel egyetértenek és akik támogatják őket. Te nem voltál túlzottan szerencsés a szüleidet illetően, de sikerült kiszabadulnod a láncokból, amikkel megpróbáltak lekötni és erre igazán büszke lehetsz, nagy bátorság kell ennek a meglépéséhez. Továbbra is csináld a dolgodat, éld az életedet úgy, ahogyan te szeretnéd, még akkor is, ha néha keserédes *wink wink*.
Foglald le a pofid és folytathatod az egyáltalán nem szokványos mindennapjaidat!  rúúd

Sidney
xoxo
Sidney Fletcher


Sidney Fletcher



Age :
25
Hozzászólások száma :
138

Nova S. Kwon Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: Civil-
^
ˇ