Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Harlan Blake Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Harlan Blake Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Harlan Blake Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Harlan Blake Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Harlan Blake Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Harlan Blake Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Harlan Blake Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Harlan Blake Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Harlan Blake Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Harlan Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Harlan Blake EmptyKedd Aug. 18, 2020 2:48 pm
Golden Canyon University

Harlan Blake
London
Jacob Elordi

Teljes név:
Harlan Charles Blake

Becenév:
Blake, Harley

Születési hely, idő:
UK, 2000.05.26

Családi állapot:
Alkalmi kapcsolatban

Beállítottság:
Hetero

Foglalkozás:
Diák, a London ház elnöke

Szak, évfolyam:
sport és rekreációszervezés, 2. év

Önköltséges/ösztöndíjas:
Ösztöndíjas

Hobbi:
Mindenféle sport, videójátékok



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Egy töltött stukkert.
2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

Mégis miért tennék ilyet?

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

Pff!
4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Menj a p*csába a hülye kérdéseiddel!

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Harlan Blakenek nincs szüksége varázsgömbre, így is tisztán látom a jövőmet, ami kiba*szott fényes!


Történeted


A történetem? Hol is kezdjem...Üdvözöllek dizájner bútorok, csillogó trófeák és az üres mosolyok világában!

Ez volt az első igazi meccsem. A csapatunk nyert és én lettem a mérkőzés legjobbja. Nekünk szólt a taps és lengedeztek a zászlók. Apró, de már akkor szikár kilenc éves testemet átjárta az izgalom, jóleső feszültség, elégedettség. Leszaladtam a pályáról, a lelátóhoz. Anyámhoz és apámhoz. Büszkeségemet, örömömet hamar feszültség váltotta fel, ahogy apám a nagy Charles Blake arcát tanulmányoztam. Elégedetlen volt.
- Mi volt ez a vánszorgás?- kérdezte, én csak értetlenül bámultam rá. - Tudsz Te ennél jobban is. Igaz Harlan?
Némán bólintottam.
- Akkor? Mi a fene volt ez? Nem tűrőm a lazsálást...- megfeszült az állkapcsa, nem is szólt hozzám többet az est hátralevő részében. Egészen másnap hajnalig, amikor is egy közös futó edzéssel üdvözöltük a felkelő napot.

Nem vágott olyan jól az eszem soha, mint a nővéremnek aki nem is az igazi nővérem- , de mégis virítottam a négyes átlagot egészen a gimi végéig. Edzettem és fejlődtem, felküzdöttem magam a létező összes ranglétra csúcsára. Igen, néha az öklömet használtam ehhez, de mi ezzel a baj? Apám telibesza*ta a diri papolását, s különben is amennyi pénzt otthagyott az új sportcentrum építésére, igazán elnézhették a  kis "kilengéseimet". Bármit megtehettem és bármit megkaphattam. Egyetlen egy dolgom volt, jól teljesíteni a pályán.

Odatettem magam. Végzős évemben az egész szezon alatt egyetlen rossz meccsem volt. A születésnapom után másnaposan álltam ki a pályára. Az volt az egyetlen vereségünk a szezonban. A srácok már rég elmentek, hogy így vagy úgy kieresszék a gőzt a meccs után. Én az öltőben ücsörögtem, lábamnál a sisakkal, izzadtan. Én Harlan, a gimi császára féltem hazamenni. Elvonszoltam magam a zuhanyzóig, a forróvíz égette a bőrömet. Azt kívántam bárcsak elmoshatná a mocsokkal együtt a vétkemet is. Tudtam, hogy hibáztam és nem kerülhetem el a büntetést. Tulajdonképpen meg is érdemeltem. Nem kellett rá sokáig várnom, apám a parkolóba várt rám. Nem akkor ütött meg először, de korábban még nem végzett ilyen alapos munkát. Két törött borda és egy elrepedt kulcscsont lett a dorbézolás jussa. Csalódást okoztam, szóval, mint mondtam megérdemeltem.

Mit számít néhány törött csont és egy kis repedés? Fasza fájdalom csillapítokkal feltuningolva nyomtam végig a szezon hátralévő részét. Nem csak a bajnoki címet, de az ösztöndíjat is bezsebelve.

Minden adott a fényes jövőhöz, nem igaz? Csak egy újabb ranglétra, aminek megmászásában már van tapasztalatom. Most valami mégis más. Sajognak a régi sebek, és az edzés se megy úgy, mint régen. Nem lehet, hogy ne én legyek a legjobb, a leggyorsabb, a legerősebb. A Blakek nem okoznak csalódást. Szerencsére ez a főiskola is olyan, mint a többi, csak ismerni kell a megfelelő embert, aki bármilyen szart be tud szerezni.

Az anabolikus szteroidok egyes esetekben okozhatnak fokozott agressziót, illetve egyéb pszichológiai problémát. Tapasztalható extrém hangulatingadozást, beleértve a mániákus tüneteket, valamint a megnövekedett haragot ami erőszakhoz vezethet.

Üdv az anabolikus szteroidok világban bébi!





Harlan Blake


Harlan Blake



Age :
23
Egyetemi szak :
sport és rekreációszervezés
Hozzászólások száma :
2

Harlan Blake Empty

Harlan Blake EmptyKedd Aug. 18, 2020 10:37 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Harley!
Már nagyon vártunk, a Londonosok pedig… nos, az ő nevükben nem beszélnék, majd ők eldöntik, mennyire vártak már téged a hangulatingadozásaiddal és néha túltolt megnyilvánulásaiddal együtt.
Nem kertelek, őszintén egyáltalán nem lep meg, mivé lettél; szívás volt a gyerekkorod és az állandó terror és verések, a soha nem kielégíthető elvárások apád részéről. Ne felejtsd el viszont, hogy ő már nincs itt és a magad embere vagy, a saját döntéseidet hozod és nem kell neki megfelelned.
Kíváncsian várom, hogyan alakul az életed a játéktéren és sikerül-e jobbra fordítani, vagy már túl mélyre kerültél a spirálba és számodra már nincs menekvés… vagy nem is akarsz menekülni?
Foglalózz és már bele is vetheted magad a GCU pezsgésébe!  hiiiiiiiii

Sidney
xoxo
Sidney Fletcher


Sidney Fletcher



Age :
25
Hozzászólások száma :
138

Harlan Blake Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: London-
^
ˇ