Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Madison Craig-Bennett Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Madison Craig-Bennett Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Madison Craig-Bennett Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Madison Craig-Bennett Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Madison Craig-Bennett Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Madison Craig-Bennett Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Madison Craig-Bennett Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Madison Craig-Bennett Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Madison Craig-Bennett Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Madison Craig-Bennett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Madison Craig-Bennett EmptyVas. Aug. 23, 2020 3:53 pm
Golden Canyon University

Madison Craig-Bennett
Személyzet
Nina Dobrev

Teljes név:
Madison Larissa Craig-Bennett

Becenév:
Maddie

Születési hely, idő:
1994.03.18. - Perth

Családi állapot:
házas; Sean Craig

Beállítottság:
heteroszexuális

Foglalkozás:
egyetemi tanácsadó

Szak, évfolyam:
Pszichológia; Bsc 2017, Msc 2020

Önköltséges/ösztöndíjas:
Önköltséges

Hobbi:
kutyák, távfutás, extrém sportok



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Mindenképp valami olyan tárgyat vinnék magammal, aminek a segítségével minél hamarabb elhagyhatom az immáron nem is lakatlan szigetnek minősülő helyet. Ha Harry Potter világában lennénk akkor elég lenne elvinnem a varázspálcámat és odarittyenteni egy házat, benne mindenfélével, ami szükséges a kényelmes életvitelemhez; viszont, ha ez lehetséges lenne akkor a húgomat, Margaretet, mindenképp elvinném magammal.

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

Margaret. Először is leszögezném, hogy mindegyik családtagomért tartanám a hátamat, de a húgomat mindentől megszeretném védeni, mert így is kapott elég bosszúságot az élete folyamán. A férjem családját és őt magát nem féltem, kitudnak állni magukért és megmenteni sem kell őket, hiszen ők tökéletesek – elmondásuk alapján.

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

Az emberi kapcsolatok a legfontosabb összetevői az életnek; társas lénynek szántak minket így igazán nehéz lenne úgy felépíteni a rövidke pályánkat, ha nem támogatnának, ha nem lennének barátaink akikkel megoszthatjuk örömünket, bánatunkat. Természetesen a kemény munka is szükséges, mégis az arc meg a mögötte rejlő sikamlós, tenyérbemászó személyiség fontosabb a főnökök szemében.

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Már nem vagyok boldog a férjem oldalán mégsem teszek ellene semmit. Inkább tűrök, bírom ameddig csak tudom, mert félek attól, hogy ha elválnék egyedül maradok.

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Az idő folyamatos múlása csupán illúzió: a múlt, a jelen és a jövő egyaránt valóságos, és az időnek nincs értelme. - Cecelia Ahern

Nem, nem szeretném tudni miként alakul majd a jövőm, mert félő, hogy másképp döntenék ennek a fényében ami miatt már nem élvezném a jelent. Így hát, köszönöm de nem élek a kristálygömb által nyújtott lehetőséggel.


Történeted
Fáradtan és legfőbbképp idegesen markolom a kocsim kormányát az anyósomék háza előtt és azon gondolkodok miként mondhatnám le a ma estét. Szeretnék írni egy üzenetet Seannak, hogy mégsem fog menni, nem jövök el az apja születésnapi grill-bulijára de nem teszem. Helyette mély lélegzetet veszek a hasamba, hogy minden rekeszizmot megtöltsek majd szépen fokozatosan, mintha szívószálon keresztül fújnám ki a levegőt szabadulok meg minden rosszérzéstől.
Csak három órát kell kibírnom. Se többet, se kevesebbet, mert utána hivatkozhatok a holnapi munkanapra, aminek keretein belül be kell mennem az egyetemre, hogy elbeszélgessek a hozzám forduló diákokkal. Mégsem igyekszem a bejutással, továbbra is a gondosan elkészített tölgyfaajtóra szegezem tekintetemet, ami hirtelen csapódik ki és jelenik meg hatalmas mosollyal arcán a férjem.
- Mads, mennyi ideig várjunk még rád? – tárja szét a karjait, arcán továbbra is mélyen húzódnak az izmom mosolyba amitől még jobban kiráz a hideg. Sután intek neki, majd leállítom a kocsit és kiszedve a gyújtásból a kulcsot zárom be a mentsváramat. A mellettem lévő ülésről még felszedem a táskámat meg az aprócska ajándéktasakot mielőtt a férjem oldalára érve köszönteném őt.
- Neked is szia, Sean. Mindenki megérkezett már? – gyors és enyhe csókot nyomok ajkaira hiába fonja karját a derekamra és húzna egy hosszabbra. Most nincs kedvem ennyire elmélyíteni a kapcsolatunkat, ahogy az elmúlt időben majdnem egyszer sem volt… de jelenleg nem a romokban lévő házasságomról szeretnék gondolkodni, mert a Craig családban bizony nincs olyan, hogy rosszul működő házasság.
- Szia, Mads. Igen, már csak te hiányzol a társaságból és indulhat a buli. Apa nagyon várta már az érkezésedet, valamit álmodott veled és azt akarja elmesélni. – kezét derekamon pihenteti, erőteljesebben rányomva pedig befelé instruál a ház folyósóin keresztül, hogy hamarosan az egész klánnal találjam szembe magam. Mindenki ugyanolyan vigyorgó ábrázattal integet, a gyerekek hozzám futnak és átölelik a lábamat; levegőt is alig bírok venni a hirtelen jött figyelemtől, de nincs időm megfulladni, egymásnak átadva a stafétát jönnek és ölelnek, puszilnak a rokonok.
- Olyan jó mindenkit látni! Merre találom a tizennyolcévesünket? – erőltetek magamra barátságosabb ábrázatot, s kérdésemre sokan nevetnek fel majd mutatnak az ünnepelt irányába. Gyengéden vakarom le Sean húgának a fiát a lábamról, az aprócska Zach még csak 5 éves múlott és valamiért rám van akadva, de amint sikerült orvosolni máris letámadom Davet.
- Madison! Azt hittem nem jössz el, Sean mondta, hogy sokáig kell dolgoznod. – csattan ki ő is örömében majd magához szorít, abba a kényelmetlen ölelésbe amit szeretnél minél hamarabb megszakítani de a másik fél az nem hagyja, beléd kapaszkodik és csak akkor ereszt mikor neki elég.
- Viccelsz? A kedvenc apósom születésnapjára ne jönnék el? Hoztam neked egy kis apróságot. – adok még egy puszit a hozzám közelebb lévő arcára, a meglepetés említésére máris enged szorításán, ellép, hogy elvegye tőlem az ajándékzacskót. Szemei gyermeki kíváncsiságtól csillognak, mintha a lélegzetét is visszatartaná úgy bontja ki a gondosan becsomagolt ajándékot, amit még Seannal választottunk ki. Időközben a férjem, az emlegetett is megérkezik, karját átveti a vállamon és a kihalófélben lévő pillangók a hasamban csak fél szárnyukkal kavarják fel a port. Hol laposodott el ennyire a házasságunk?
- Óh… köszönöm, nagyon kedves tőletek! – csalódottság. Mély megbántottság jelenik meg arcán és meg sem nézi közelebbről az antik órát, amit hónapokon keresztül vadásztunk neki az interneten, mert évekkel ezelőtt ezt hordta és imádta.
- Van valami baj Dave? Nem tetszik? Visszavihetem…
- Nem, mármint tetszik. Nagyon kedvesek vagytok gyerekek, de azt hittem mást kapok… valami olyat, amihez pocaknövekedés is társul. – sóhajt és én is, segítségkérően nézek a mellettem álló férfira, hogy mondjon már valamit, de a következő lépésére én is meglepődök; kezét hasamra csúsztatja, ahol a magzatnak, a közös gyerekünknek kell majd növekednie úgy száz év múlva majd belekezd.
- Majd jövőre apa, oké? Addigra itt fog rugdosni az ifjabb Dave.
- Miért vártok ennyit? Már három éve házasok vagytok.
- Rengeteg tervünk van, Dave. Sean nemsokára megkapja azt a fontos utazós projektjét és én is jól megvagyok az egyetemen. Nem sietünk.
- Elszalad feletettek az idő.
- Majd én eldöntöm mikor szeretnék gyereket. Oké?
- Mads… apa nem úgy gondolta, tényleg jó lenne már egy közös gyerek. Gimi óta ismerjük egymást, miért nem akarsz?
- Nem erről van szó… - ingerülten túrok bele a hajamba, majd a belső hangom hatására fordulok sarkon és hagyom ott őket. Most mondjam azt, hogy süllyedő hajóba újabb utasokat felvenni esztelen dolog? Mert a mi hajónkon jéghegy méretű repedés keletkezett.






Madison Craig-Bennett


Madison Craig-Bennett



Age :
30
Egyetemi szak :
pszichológia
Hozzászólások száma :
1

Madison Craig-Bennett Empty

Madison Craig-Bennett EmptyCsüt. Aug. 27, 2020 9:14 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Madison!

Ne haragudj, hogy még csak most fogadlak el de a jó dolgokra várni kell. Ha-ha. Viccet félretéve, nem vagyok a legjobb dolog viszont Te annál inkább. Nem lehet könnyű egyetemistákkal dolgozni, akik nem tudják mit akarnak magukkal kezdeni, hogy csinálod?

Egész nap SuperGirl utána meg elviseled a férjedet meg a családját, még akkor is ha állandóan az agyadra mennek és a babával nyaggatnak. Számomra is különös, hogy ennyi év után még mindig nem vágtok bele de ahogy érzékelem nincs minden rendben.

Miért? Valami hiányzik ebből a kapcsolatból és már nem megoldható? Mást akarsz az élettől? De mit? Jó lenne ha kiderítenéd mert beköszönt lassan a 3. X is és akkor le is út fel is út. Najó, nem, de akkor már nehezebb pasizni hiszen minden normális ember elkel addigra.

Siess foglalózni, utána fogadd sok szeretettel a reménytelen diákokat. :3
Riri
xoxo
River Averill-Harris


River Averill-Harris



Age :
24
Hozzászólások száma :
86

Madison Craig-Bennett Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: Személyzet-
^
ˇ