Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
D.J. Blasi Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
D.J. Blasi Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
D.J. Blasi Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
D.J. Blasi Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
D.J. Blasi Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
D.J. Blasi Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
D.J. Blasi Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
D.J. Blasi Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
D.J. Blasi Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 D.J. Blasi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

D.J. Blasi EmptyCsüt. Aug. 20, 2020 1:00 pm
Golden Canyon University

Dante Jeremain Blasi
Bern
Wolfgang Novogratz

Teljes név:
Dante Jeremain Blasi

Becenév:
Dj, Jer

Születési hely, idő:
California, 1998.05.17

Családi állapot:
Szingli

Beállítottság:
Hetero

Foglalkozás:
Színész

Szak, évfolyam:
Pénzügy és számvitel első éves

Önköltséges/ösztöndíjas:
Önköltséges

Hobbi:
Eljátszani, hogy egy átlagos srác?



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Van egy ilyen szigetem, ha szeretnéd Téged elviszlek oda a hétvégén.

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

Az ügynököm, Petey. Pótolhatatlan, nincs még egy ember a világon, aki képes lenne menedzselni az agymenéseimet.  

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

Bármit is pletykáljanak Hollywoodról ez a két dolog egyformán fontos, nem lehet meg egyik a másik nélkül.

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Hogy a hatalmas népszerűség ellenére csak egy magányos kölyök vagyok.

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Hogy kik az igazi barátaim, és kik azok az emberek, akiket csak az érdek, vagy a hírnév iránti vágy köt hozzám.


Történeted

Szeretnél megtudni róla ezt-azt? Elég csak a nevét beírnod a telefonod böngészőjébe. Minden fellelhető forrás szerint 1998-ban született a napfényes Californiában. Édesanyja neve Maria Pedroza, koráról, foglalkozásáról, vagy bármilyen apró információról életével kapcsolatban azonban hiába kutatsz. A nő mintha nem is létezne. Az apjának még csak a nevéről se találni említést. D.J. Blasi soha nem nyilatkozik a családjáról. Ellenben köztudott, hogy 2006-ban mindössze nyolc évesen kapta meg első színészi munkáját a Zöld ördögei című ifjúsági sorozatban, ahol négy éven és 96 részen keresztül alakította töretlen sikerrel az ifjú James Brody szerepét. A sorozatot elkaszálták Blasi pedig sok gyerekszínéhez hasonlóan kis híján eltűnt a süllyesztőben.
Aztán jött 2010, amikor is megkapta a jóképű, de szégyenlős Tomas szerepét a Tábor című sorozatban. A nyári uborkaszezonban került adásba és csupán 12 részt élt meg, de arra éppen elég volt, hogy a hollywoodi berkekben felfigyeljenek Jeremain csibészes vonásaira. Jót tett neki a kamaszkor. 2013 és 2016 között elhalmozták romantikus komédiák, trash horrorok szépfiú szerepeivel. A karrierje szépen ívelt felfelé. Még az a másfél hónapos kihagyás sem tett be neki, amikor a Survivor VIP forgatása alatt elkapta a maláriát a thaiföldi Hat Kaiban. 2017-ben kiadott egy kislemezt is, akkoriban azt mondták, ha ez nem képes a srác karrierét a földbe állítani, akkor semmi. Bizony D.J. Blasit a rémes indie pop dalok se kényszerítették két vállra. Sőt. 2018-ban jött a nagy áttörés a nagy Richard DeBraude - kétszeres Oscar jelölt rendező- filmjében megkapta az egyik főszerepet. Artur, a fiatal berepülő pilóta szerepével immár nem csak számtalan női szívet, de pár komolyabb filmes szakmai díjat is sikerült bezsebelnie. Ez időtájt hívták meg az ausztráliai Golden Canyon Univesityre vendég előadónak. Csupán két hetet töltött az országban, de abban az időben született meg legelvetemültebb ötlete.
2019-ben sajtótájékoztató keretein belül közölte, hogy kisebb szünetet tart a filmes karrierjében és kipróbálja magát az egyetemen. Megnyugtatott mindenkit, hogy ez az éppen futó Véres vadnyugat című film forgatásaira nem lesz hatással, hiszen az egész stáb vele költözik az óceániai kontinensre. Hatalmas sajtóvisszhang övezte a bejelentést, egyesek temetik, mások szerint Blasi egyetem helyett bizonyosan elvonóra megy. Kevesen képesek elfogadni az igazságot, hogy Hollywood üdvöskéje saját akarata által vezérelve cseréli le a los angelesi penthouset egy kollégiumi szobára. Egyetlen vágya pedig csak annyi, hogy megtapasztalja egy átlagos huszonéves életét. Bár az ő matematikai képességeivel jobb lett volna valami büfé szakot választani, nem pedig a pénzügyet, de ha már lúd....





Dante Jeremain Blasi


Dante Jeremain Blasi



Age :
26
Egyetemi szak :
pénzügy és számvitel
Hozzászólások száma :
3

D.J. Blasi Empty

D.J. Blasi EmptyVas. Aug. 23, 2020 9:41 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Dante!

Egyetemünknek megtiszteltetés, hogy egy ilyen múlttal, jelennel és még nagyobb jövővel rendelkező fiatal férfi akar nálunk tanulni.
Szeretem azt hinni, hogy jó hatással van az oktatás az emberekre és utána meglehet gazdagodni, de neked pont fordítva jött be a sorrend és most nem értem, hogy miért akarná valaki a csillogó hollywoodi életet lecserélni erre...

Fura, az egyszer biztos de nem én vagyok az, akinek ítélkeznie kéne hanem össze kell nekünk barátkoznunk, mert DJ élete sokkal menőbb lenne ha én is részese lehetnék. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog neked hozni az sors itteni keze, mivel fogja felfordítani az életedet. Szerintem nem fogsz eltűnni a süllyesztőben, helyette újra éledsz, mint egy Főnixmadár - talán a saját életedről szóló könyv címe lehetne ez.

Nem tartalak fel, menj foglald le pofikádat és utána hódítsd meg a játékteret. :3
Riri
xoxo
River Averill-Harris


River Averill-Harris



Age :
24
Hozzászólások száma :
86

D.J. Blasi Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: Bern-
^
ˇ