Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Tiffany Thompson Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Tiffany Thompson Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Tiffany Thompson Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Tiffany Thompson Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Tiffany Thompson Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Tiffany Thompson Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Tiffany Thompson Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Tiffany Thompson Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Tiffany Thompson Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Tiffany Thompson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Tiffany Thompson EmptySzomb. Júl. 04, 2020 10:04 pm
Golden Canyon University

Tiffany Thompson
New Orleans
Ashley Bensos

Teljes név:
Tiffany Thompson

Becenév:
Tiff

Születési hely, idő:
Sydney,1999,05,27

Családi állapot:
Egyedülálló

Beállítottság:
Hetero

Foglalkozás:
Diák

Szak, évfolyam:
Fotográfia,1 éves

Önköltséges/ösztöndíjas:
ösztöndíjas

Hobbi:
buli, vásárlás, fényképezés



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Telefon és valami nassolni való. Imádja a hasát,de ha nem eszik nagyon hisztis tudd lenni..

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

A család bármely tagjáért. Nagyon családcentrikus, még ha néha nem is úgy tűnik.

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

A kapcsolatok már többet jelentenek. Bár az sem hátrány, ha egy keveset ért is valamihez. A két dolog kölcsönösen vezeti az embert előre.

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Igazából semmi sincs, amit titkolna. A fontos személyek előtt mindig nyitott könyv.

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Helyes pasi lesz a férje? Vagy lesz egyáltalán? Esetleg ráncos néni lesz, sok kutyával?


Történeted
- Hé Tiff, jössz ma este a buliba? - lépett oda a legjobb barátnőm, közben megölelt és elindultunk a folyosón. Kérdőn pillantok rá, játszva a hülyét. - Milyen buliba?- érdeklődöm halál komolyan. Pár másodpercig bírtam csak, aztán elnevettem magam - Még szép, hogy megyek, hát én szerveztem, ki nem hagynám.- - Hú, már megijedtem, hogy nem jössz. Tudod ki lesz ott, az a cuki pasi, aki neked annyira bejön - lelkendezik és kacsint egyet. - Akkor ma is én leszek a legszebb - mosolyra húzom a számat, és a tömegen nézek végig, hátha meglátom őt, és ekkor oda lépett hozzánk. - Helló lányok! Este jöttök ugye? - a barátnőmre pillant, majd rám. Még lélegezni is elfelejtettem, ahogy bele néztem a szemeibe. - Ha a bulikirálynő nincs ott, az nem is igazi buli - hátra dobtam a hajam, majd elköszöntem tőle - Este találkozunk szép fiú! - dobtam egy puszit felé, majd sarkon fordultam és ott hagytam. A barátnőm is követett, már megszokta az ilyen szituációkat. - Nagyon jó voltál, mint mindig! -örvendezett a sikeremnek.
A szobámban állok a ruhásszekrényem előtt, és azon agyalok, melyik ruhámba bújjak bele. Egyesével magam elé teszem, és így próbálok dönteni, végül egy szűk fekete ruhára esett a választásom. Elővettem a kedvenc teniszcipőmet, megcsináltam a sminkemet és a hajam, és mikor belenéztem a tükörbe elégedetten bólogattam, hogy ma is ellenállhatatlan leszek. Kiléptem a szobából, és már indultam volna is, de ekkor anyu elém lépett. - Hova hova kisasszony? - összefonta a karjait maga előtt, úgy várta a válaszom. - Tudod, van az a buli amit én szerveztem. Oda sietek épp. - vontam vállat. - Már megint egy buli? Soha nem vagy itthon, állandóan csavarogsz. Soha nem tanulsz, a házimunkáról meg ne is beszéljünk. - nagyokat pislogok közben. - bukásra állok valamiből? Nem. Tudok vigyázni magamra? Igen. Fiatal vagyok? Igen. Most akarom kiélni az életem, nem akkor mikor már késő lesz. - Nagyot sóhajtót, majd odébb állt. - Igazad van, vigyázz magadra, ha valami történik hívj! Szeretlek! - - Köszi anya én is szertelek! - Elbúcsúztam, majd kiléptem az ajtón, ahol már vártak rám.
Hangos zene, nagy tömeg, részeg fiatalok. Ilyen egy igazi buli, legalábbis számomra ilyen. Teli helyes pasikkal, mintha egy filmben lennék, pedig nem. Ez a valóság, ez az életem még. Később, mikor már érett leszek, és elvégzem az egyetemet, én is átlagos felnőtt leszek, aki felkel, elmegy dolgozni, haza ér és lefekszik. De majd, lesz sok mesélni való a gyerekeimnek, hogy milyen kis vagány életet és éltem, hogy a szórakozás is nagyon fontos tud lenni, és nem csak a tanulásból áll az élet. Persze az is lehet, hogy soha nem növök fel, és nem lesz családom, csak a szórakozás marad nekem. De ez még nagyon messze van, addig még ráérek ilyen agyalni. Így hát fogok egy üveg sört és elvegyülök a táncparketten.





Tiffany Thompson


Tiffany Thompson



Age :
24
Egyetemi szak :
Fotográfia,1 éves
Hozzászólások száma :
3

Tiffany Thompson Empty

Tiffany Thompson EmptyVas. Júl. 05, 2020 7:25 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Tiff!
Először azt hittem, a Paris ház újabb szöszi tagja leszel, hiszen „ki ha nem én” hozzáállásoddal simán beillessz a többiek közé, viszont úgy tűnik neked a bulizás a nagybetűs életed. A legjobb bulik és a legbulisabb arcok pedig a New Orleans ház tagjaihoz kötődnek, így nem meglepő, hogy River főelnökúr házában kötöttél ki, biztosan imádni fogod.
Ha eddig azt hitted, mindent láttál, garantálom, hogy a legvadabb álmaidat is felülmúlják majd és minden lehetséges rosszba belevisznek; jobb, ha magad tudod a határaidat, mert ha a klubtársaidon múlik, nem egyszer kötsz majd ki a detoxikálón. Ha rám hallgatsz, vigyázol magadra, mert a bulizás mind szép és jó, de túl lehet tolni olyannyira, hogy a mindennapi életed ellapul és csak az éjszakának élsz majd… hogy ez mennyire jó vagy sem, rád bízom, biztosan el tudod dönteni magadnak.
A NO klub rengeteg tagja által olyan kedvelt színes kis tablettákkal, bélyegekkel és társaikkal csak óvatosan, de ha nem félsz a ráfüggéstől, ne feledd, „C” épület, büfé, Fletcher, szendvicsek ; )
A lapod elfogadva, a gyors foglalások után pedig már bele is vetheted magad az egyetemi bulik világába, a társaid már biztosan nagyon várnak   holo


Sidney
xoxo
Sidney Fletcher


Sidney Fletcher



Age :
25
Hozzászólások száma :
138

Tiffany Thompson Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Karlie Thompson
» Thompson family
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: New Orleans-
^
ˇ