Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Octavius Theodore Fletcher Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Octavius Theodore Fletcher Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Octavius Theodore Fletcher Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Octavius Theodore Fletcher Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Octavius Theodore Fletcher Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Octavius Theodore Fletcher Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Octavius Theodore Fletcher Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Octavius Theodore Fletcher Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Octavius Theodore Fletcher Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Octavius Theodore Fletcher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Octavius Theodore Fletcher EmptyKedd Júl. 14, 2020 4:15 pm
Golden Canyon University

Octavius T. Feltcher
New Orleans
Ash Stymest

Teljes név:
Octavius Theodore Fletcher

Becenév:
szerintem hagyjuk.

Születési hely, idő:
Los Fuckin' Angeles,  2001, 07. 13

Családi állapot:
 alien

Beállítottság:
nagyonnagyonnagyonhetero

Foglalkozás:
a bátyám öccse

Szak, évfolyam:
Pénzügy és számvitel

Önköltséges/ösztöndíjas:
Ösztöndíjas

Hobbi:
töcskölés borbarátok  



Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Valószínűleg Sid lenne. A nővéremet csak azért nem akarnám vinni mert nem akarom hogy agyvérzést kapjon tőlünk. A bátyámmal csak összedobnánk valami szar kis viskót ahol eléldegélünk ketten romcsiba aban a két hétben míg nem döglünk éhen.
Ja meg annyi drogot amennyit csak elbírunk hogy az a két hét legaláb fun legyen.  holo

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

A tesóim? Mások nem igazán érdekelnek úgy egyáltalán hogy teljesen őszinte legyek. Sorry not sorry.

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

Az emberi kapcsolatok. Nyilván.
Bár valahogy sikerült bejutnom a tudásommal a Goldenre, amit csak poénből jelöltem meg.... Fingom sincs, az élet fura. Rúgjunk be.

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Nincs ilyesmi. Ami a szívemen a számon. Mindenki bekaphatja akinek azt mondom  szív

5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Mi értelme van annak ha tudom mit fog hozni az élet? Semmi. Hagyjukmá'. Majd lesz ahogy lesz.


Történeted
Az út Los Angelestől Sidneyig, mondhatni, kibaszottul tacskónyalta hosszú. Pláne ha az ember be van tépve mint a szemét és az idő még lassaban telik mint általában.
Igaz az is egy elég vicces sztori hogy hogy keveredtem Sidneybe. Ugyanis két napja ilyenkor még egyenesen képen röhögöm azt aki kitalálja hogy én a szombatomat azzal fogom tölteni hogy átrapüljem a fél világot ugyanis felvesznek egy kibaszott EGYETEMRE.
Yapp. Pénzügy és számvitel, első évfolyam. 98%-os felvételit írtam. Poénból. Betépve.
Lehet nem vagyok olyan reményten eset mint mindenki gondolja rólam?
Na és ezen febuzdulva vettem egy repjegyet apu hitelkártyáján, összepakoltam egy hátizsáknyi cuccot és felültem az első gépre ami elvitt a tesóimhoz.
A gond csak az volt hogy nem csak a szüleimnek felejtettem el kurvára szólni hogy leléptem hanem a bátyámnak és a nővéremnek is akik Sidneyben élnek. És akik talán ki tudnak jönni a seggemért a reptérre.
Nem mintha életemben egyszer is lettem volna Sidneyben, vagy lenne nálam valuta amivel tudok hívni egy taxit.
Vagy mintha tudnám hogy Sid merre lakik.
Kellemetlen.
A mobilom 3 százalékon villogott mert hiába töltöttem a repcsin is úgy nem volt kényelmes candy crushozni hogy be van dugva így inkáb elnyúltam az ülésekben és hagytam lemerülni azt a szart.
Szerencsére volt annyi eszem hogy a Bowieval való messengerbeszélgetéseim között visszakeressem Sid címét, mert utána kellett küldeni csomaggal pár alsót amit otthon hagyott.
A telefonom itt adta meg magát és döntött úgy hogy ő most lemerül.
És lemerült.
De megvolt a cím így csak egy taxi kellett. És minő hatalmas meglepetés találtam is egyet... a reptéren.
A hátuljában kényelmesen tudtam cigit tekerni és a sofőr elfogadta a jenki pénzemet is, szóval az élet nem is lehetett volna tökéletesebb.
A társasháznál már knnyeb dolgom volt csak meg kellett keresnem hogy melyik postaládára van kiírva a családnevünk.
Mivel a takarítónéni épp felmosott könnyen be tudtam osonni. Be a liftbe, cigi a szájba így ahogy rátenyereltem a csengőre már jókedvűen eregettem a jellegzetes szagú füstgomolyokat.
Jó fél percig nyomtam folyamatosan a csengőt mire végre kitárult az ajtó és megjelent az én legdrágáb, legjóképűbb, legmeztelenebb bátyám... meglepően kócosan.
- Meglepiii! - tártam szét a karom vidoran. Sidnek még az öröm is az arcára fagyott. Hahh tudtam hogy itt jó helyem lesz.





Octavius T. Fletcher


Octavius T. Fletcher



Age :
22
Egyetemi szak :
Pénzügy és számvitel
Hozzászólások száma :
10

Octavius Theodore Fletcher Empty

Octavius Theodore Fletcher EmptyCsüt. Júl. 16, 2020 12:43 am
Gratulálunk, elfogadva!
Octopussy!
Elgondolkodtató, a szüleink miféle feketemágia segítségével alkottak minket hármunkat, de a lényegen nem változtat. Mindig imádtam, hogy van egy pici én, aki onnantól kezdve, hogy etetőszékbe ült, leutánzott: ha én a dadához vágtam a spenótot, te is lelökted a sajátodat, együtt graffitiztük teli zsírkrétával a nappali hófehér falát és amikor egyedül nem voltam elég Bowie idegeinek boncolgatásához, visongva csatlakoztál.
Büszkén nevelgettelek és adtam neked az első szál cigit, itattalak le és velem téptél be először, aztán engem kiraktak otthonról, de úgy látom, addigra már a helyes útra terelgettelek. Büszke vagyok.
A hülyeség sajnos örökletes betegség, de kivételesen jól sült el, mert megérkeztél oda, ahol ténylegesen van a helyed: az igazi családodhoz, mert a faterék basszák meg magukat, fogalmuk sincs róla, kik vagyunk. Viszont pénzügy? Meredek, bazdmeg, de nem is az a célja az ittlétednek, hogy lediplomázz a GCU-n, hanem, hogy együtt csapassuk és már kibebaszottul várom!

Foglald le a pofád, aztán toljuk  holo  szív

Szerető bátyád
xoxo
Sidney Fletcher


Sidney Fletcher



Age :
25
Hozzászólások száma :
138

Octavius Theodore Fletcher Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ??? // Octavius Theodore && Sidney
» Sidney Fletcher
» Bowie Isabelle Fletcher
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: New Orleans-
^
ˇ