Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Waves
Weather forecast
SYDNEY WEATHER
Gossip society

SZENT VINCE EGYETEM
Sidney Fletcher Emptyírta: Vendég
Pént. Jan. 22, 2021 12:43 pm

One of Us
Sidney Fletcher Emptyírta: Adrian St. Pierre
Pént. Okt. 09, 2020 8:17 pm

medicine - sid & riri
Sidney Fletcher Emptyírta: Sidney Fletcher
Szomb. Szept. 19, 2020 9:53 pm

Aubrille Tecla Traggers
Sidney Fletcher Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:31 pm

How do poets say hello? // Ridrian
Sidney Fletcher Emptyírta: River Averill-Harris
Szomb. Szept. 19, 2020 2:23 pm

Elkészültem a lapommal!
Sidney Fletcher Emptyírta: Aubrielle Traggers
Csüt. Szept. 17, 2020 9:03 pm

??? // Octavius Theodore && Sidney
Sidney Fletcher Emptyírta: Sidney Fletcher
Csüt. Szept. 17, 2020 3:39 pm

always hungry // Tim x Sid
Sidney Fletcher Emptyírta: Sidney Fletcher
Szer. Szept. 16, 2020 9:48 am

Danny F. Wang
Sidney Fletcher Emptyírta: Sidney Fletcher
Vas. Szept. 13, 2020 2:14 pm

Stars in the sky
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Jún. 28, 2020 10:26 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sidney Fletcher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Sidney Fletcher EmptyKedd Jún. 02, 2020 7:46 pm





Golden Canyon University

Sidney Fletcher
Személyzet
Colson Baker
Teljes név:
Sidney Fletcher
Becenév:
Sid, Fletcher
Születési hely:
LA, USA
Születési idő:
1999. április 12.
Családi állapot:
holo
Beállítottság:
valami nagyon elbaszódott
Foglalkozás:
büfés a "C" épületben; cukrosbácsi
Szak:
-
Hobbi:
pusztítás és mesék
Q&A
1. Melyik az a két tárgy/személy/állat/ezek variációja, amiket elvinne magával egy lakatlan szigetre és miért?

Egy éles tőr és természetesen az ikertestvérem; a tőrrel levadásznék mindenféle vadállatot, mielőtt fordítva lenne, ha meg nem sikerül, biztosra tudom, hogy gyorsabban sprintelek, mint Bowie, szóval így, vagy úgy, de én biztosan életben maradnék. Ha meg szerencsénk van és mindketten túléljük, gyárthatunk egy olyan igazi Kék lagúnás kölyköt, annál meg mind a ketten gyorsabbak lennénk; vagy ez már túl undorító?

2. Ki az a személy az életében, akiért kútba ugrana? Miért?

Önmagam, egyértelmű, de ha ez nem opció, akkor Bowie, mert az már majdnem ugyan az, mintha én lennék, csak defektesebb. Ha meg ő olyan hülye, hogy beleugrik a kútba, mert meglát a mélyén valami limitált szériás Louis cipőt, akkor azért utána mennék, hogy túl is élje.

3. Az emberi kapcsolatok építése, vagy a kiemelkedő munkavégzés fontosabb a karrier előrehaladásához Ön szerint?

Kapcsolatok, kurván mindegy, mennyire szakadsz meg, ha nem a megfelelő arcokkal vagy jóban, a kitartó munka meg soha nem hozta még meg úgy igazán a gyümölcsét, bármennyire is beleszakad az ember. Ha nincsenek meg a megfelelő kapcsolatok, a kisujjadat se mozdíts… mondjuk nekem megvannak és így se tenném, fuck the system.

4. Mi az a dolog, amit csak a párnájával mer megosztani?

Tudom, hogy túlzásba viszem a… Élnem kellene a lehetőségekkel, amiket a család… Bocsánatot kellene kérnem ap… Akár normális életem is lehetne, ha…
Tudom, hogy nem normális, amit az ikertestvéremmel művelünk és már réges régen abba kellett hagyni, de ha nem foglalkozunk vele, akkor nem olyan, mintha meg se történne? Faszom se akarja a saját életét bonyolítani.


5. Ha lenne egy kristálygömb, amiből megtudhatna bármit magáról, az életéről, a jövőjéről, akkor mit szeretne megtudni?

Megnézném, hogyan és mikor halok meg, és ha valami unalmas, akkor még előtte kitalálnék valamit, hogy úgy patkoljak el, amit még tíz év múlva is emlegetnek és minimum egy cikket írnak róla.

Történeted
Nincs nehezebb annál, mint nyugodtnak mutatni magad, miközben belülről felrobbansz az idegtől; az előttem álló tizenöt órás repülést leszarom, felülök a gépre itt, ott meg leszállok, a kettő között meg kiütöm magam a jó öreg fájdalomcsillapító + alkohol kombóval, de nekem nem kellene itt lennem, nem kellene éppen áthaladnom a második security ponton és főleg nem kellene felszállnom a gépre, ami Sydneybe repít.
Egy idióta faszfej vagy, Sidney Fletcher.
Az elmúlt hónapokban nem volt mit titkolni, nem volt mit kerülgetni, éltem az átlagos faszfejek életét; bandáztam a haverokkal (nem az ikertestvéremmel), betépve, müzlit zabálva mesét néztem (nem az ikertestvéremmel) és minden alkalommal válogathattam, melyik lánnyal kúrjak (nem az ikertestvéremmel).
Mégis úgy várakozok a Sydneybe tartó járat kapujánál, mintha pisztolyt tartanának a fejemhez, mert Bowie egy másik kontinensen vár rám, én meg megyek, mert ő BOWIE és mert vár, és mert olyan nyálas csicska vagyok, akinek nem képes az ikertestvére nélkül élni. Ha pontosabbak akarunk lenni, nem az én kibaszott egyszerű, de boldog életem nem forog tovább az ikrem nélkül, sokkal inkább az állít fel és taszogat fel a 31B ülésre, hogy ott akarok lenni a háta mögött, mert ha én nem vagyok ott, akkor ki vigyáz rá?
Kibaszottul senki sem, legyen bárkikkel körülvéve, akkor is egyedül van, mert amekkora utálatos picsa tud lenni, nem gyűjtött senki olyat maga köré, akit tényleg érdekel a hogyléte.
A fájdalomcsillapítót a számba dobom, a hátizsákom fel az ülések feletti tárolóba, magamat meg le a fotelbe; Bowie ajándéka, tényleg azt hittétek, hogy nekem van pénzem az első osztály krémszínű bőrfoteljébe süppedni, mióta elvágták a köldökzsinórt?
Most már minden mindegy, már fent ülök a gépen és bár a gyomrom még mindig egészen aprócska és mindjárt kiokádom a nemrég benyakalt üdítőt meg az előbb benyelt kis tablettát, leszállni már nem fogok.
Negyed órája sem lehetünk a felhők között és én már kidőltem, összefolyik az idő és a tér, meg a tér és az idő és bárcsak mondhatnám, hogy Bowieval álmodok, de már jó ideje egyáltalán nincsenek álmaim. Néha felriadok és kétszer is felkeltenek: ebéd, vagy vacsora vagy reggeli, ilyenkor nem lehet megmondani, megeszem, filmrészleteket nézek és újból és újból visszaalszok, mert mi mást kezdenék magammal ennyi idő alatt?
Az út utolsó óráját már ébren töltöm, nézek ki az ablakon, nézem, ahogyan hajnalodik és egész testemet boldog izgatottság tölti el. A lelkesedés teljesen maga alá temeti a józan negatív gondolatokat, miszerint élni kellene a lehetőséggel, amit kaptunk, hogy normálisan (már amennyire mi képesek vagyunk erre) éljük az életünket, két külön kontinensen, két külön utat bejárva.
Bőven elég volt több hónapot külön lenni egymástól, a gondolataim folyamatosan körülötte zakatoltak, az időeltolódás miatt beszélni is alig beszéltünk, ami az egész életünkhöz képest úgy hatott, mintha megszűntünk volna egymásnak létezni, én meg majdnem belekattantam abba, hogy nem tarthatom, ő meg abba, hogy nem tartom rajta a szemem. Ezt más nem értheti meg, ez egy ilyen iker dolog.
Régen soha nem értettem azokat, akik amint megállt a gép, felpattantak és majdnem úgy rohantak le a róla, most viszont majdnem közéjük kerülök én is. A szokásosnál is gyorsabban kerülgetem az előttem tötyögőket, elsőként mutatom be a szükséges papírokat, mielőtt tovább haladhatnék a bőröndömért és míg várom, hogy megjelenjen a kijelölt szalagon, küldök egy videót a már körbe-körbe keringő poggyászokról Bowienak, a végén magam felé fordítva a kamerát vigyorgok bele. Úgy kapom le a sajátomat, mintha valami értékes is lenne benne a ruháimon kívül, amiket beleszórtam, tovább törtetek a kijárat felé és pofát vágok az utolsó ellenőrzésnél, mert már egy percnél többet sem akarok eltölteni a ezen a kurva reptéren egyedül.
Egyből kiszúrom a várakozók között és még gyorsabban szedem a lábaim, amint összetalálkozunk, eleresztem a bőröndöm, hogy mindkét kezemmel magamhoz szoríthassam, miközben ő nyakamba ugrik és derekam köré kulcsolja lábát. Meg sem szólalok, csak vigyorgok a nyakába, belecsókolok és úgy repked a szívem a mellkasomban, mint már régen.
Végre újra teljes vagyok.


Sidney Fletcher


Sidney Fletcher



Age :
25
Hozzászólások száma :
138

Sidney Fletcher Empty

Sidney Fletcher EmptyVas. Jún. 28, 2020 9:29 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Sid!

A hülye is tudta, hogy egyszer utánam fogsz jönni Sydneybe csak éppen nem gondoltuk volna, hogy ilyen hamar. Az ikrek nem tudnak egymás nélkül meglenni. Ez ránk is tökéletesen igaz. Mindössze kissé szorosabb a kapcsolatunk, mint a többieké.
Az előtörténeted olvasása közben tökéletesen át tudtam érezni, amit te is éreztel, amikor felszálltál arra a fránya gépre. Már ott helyben megbántad, hogy utánam rohansz, mi? Ennek ellenére sem fordultál vissza. Jöttél és talán minden egyes nap megbánod, mégis itt vagy. Árulod a kis szendvicseidet és úgy teszel, mintha minden teljesen normális lenne körülötted. Nagyon kevesen tudják, hogy mi folyik a színfalak mögött. Legyen itt szó a kapcsolatunkról vagy éppen arról, hogy mit is teszel abba a méltán híres szendvicsedbe. Egyre inkább elterjedt az egyetemen, hogy az a magas, tetovált srác a C épület büféjében egy titkos hozzávalóval dolgozik. Nekem nem adnál belőle, ugye? Túlságosan féltesz.
Kíváncsi vagyok, hogy miként alakulnak majd a kapcsolataid a játéktéren. Remélem, hogy hamarosan összeszeded magad és jobb belátásod lesz. Vicces ezt így kimondani, hiszen rólad van szó. Szinte mintha lehetetlen is lenne.
Már várom, hogy végre a játéktéren is összefussunk! Jó játékot kívánok az oldalon drága Sidney!  szív

Bowie
xoxo
Bowie Fletcher


Bowie Fletcher



Age :
25
Egyetemi szak :
❀ pszichológia
Hozzászólások száma :
25

Sidney Fletcher Empty
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bowie Isabelle Fletcher
» Octavius Theodore Fletcher
» ??? // Octavius Theodore && Sidney
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Golden Canyon University :: Where every story begins :: Kellékek :: Lakók :: Személyzet-
^
ˇ